6 секретів швидкої адаптації на новій роботі

6 секретів швидкої адаптації на новій роботіКоли ви приходите на нову роботу, дуже важливо справити хороше перше враження, а також перебороти страх невідомого.

  1. Більше дружелюбності

Подумайте над тим, яке амплуа ви хотіли б собі створити. І постарайтеся заручитися підтримкою людей: посміхайтеся, питайте, як у них справи, дивуйтеся – це виглядає дуже мило і підкуповує людей. Уявіть собі маленького кролика: адже він вас розчулює? Подумайте, як йому це вдається і беріть з нього приклад.

  1. Зовнішній вигляд

Постарайтеся надягати на роботу одяг, який не просто зручний, а й охайний. Дотримуйтесь певного стилю. Вам потрібно зарекомендувати себе у всіх сенсах – це значить, що перший час про неакуратність і недбалість варто забути (бажано, забути про це взагалі). Для того щоб вписатися в колектив, визначтеся: чи мають інші дівчата спідниці, чи дотримуються вони ділового дрес-коду. А в залежності від цього ви будете підбирати вбрання в офіс.

  1. Скромність

Дівчину прикрашає скромність. Постарайтеся в перші дні поводитися досить скромно: слухайте оточуючих, не змушуйте їх слухати себе. Це допоможе влитися в колектив. Уникайте спілкування по телефону і в соціальних мережах, якщо тільки це не пов’язано безпосередньо з вашою роботою. Пробувши в колективі протягом місяця, ви увіллєтеся в нього. І тоді вже можете трохи більше розповідати про себе і пліткувати з колегами. Хоча останнє зовсім не обов’язково.

  1. Чіткий механізм

Ви повинні працювати, як чіткий механізм: висловлювати думки чітко, ясно і зрозуміло, досягати максимальних результатів, відстоювати свою точку зору, але не вступати в суперечки з колегами і начальством. Позиція перфекціоніста допоможе вам швидше адаптуватися на новому робочому місці. Не будьте занадто запопадливим співробітником – це лякає оточуючих, але і не маскуйтеся під всіх – ви повинні вигідно виділятися на тлі інших, якщо ви сильна, незалежна жінка.

  1. Робоче місце

Робоче місце повинно бути чистим і акуратним. Подбайте про це, адже ваш робочий стіл – це ваше обличчя. Можете трохи його прикрасити: щотижня ставити букет квітів, доповнити композицію улюбленою статуеткою, яка допомагає думати і зосередитися на чому-небудь. Але не перестарайтеся з декором. Порив фантазії – це добре, але в дизайні потрібно знати міру. Якщо не знаєте, який стиль підібрати, зупиніть свій вибір на мінімалізмі. Це безпрограшний варіант.

  1. Не здаватися

Вам потрібно досить швидко увійти в курс справи. Не переживайте, якщо все відразу не вийде, адже дитина теж не з першого разу починає ходити. Просто намагайтеся максимально викластися. Вивчайте додаткові матеріали, читайте додаткову літературу – і таким чином ви заглибитеся в ту сферу, в якій працюєте, краще дізнаєтеся про компанію, в якій тільки з’явилися. Люди по-різному реагують на нових персонажів в офісі. Але одне можна сказати точно: якщо ви зарекомендуєте себе як фахівець, то вам будуть доступні всі дороги. Аби ви по ним йшли, рухалися вперед і приносили компанії гроші.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...