• Без категорії

6 РОБОЧИХ ПРАВИЛ ПРИБИРАННЯ, ЩОБ ПОРЯДОК ЗБЕРІГАВСЯ НАДОВГО

От би можна було навести лад вдома і натиснути «зберегти». Зізнайтеся, мріяли іноді про це? Виконуючи ці прості правила, ви прибиратимете рідше, а чистота в будинку залишиться надовше.

Правило перше – займіться розхламленням

Викиньте все непотрібне, навіть те, що шкода і «а раптом знадобиться». Візьміть кожну річ у руки і подумайте, наскільки потрібна і важлива вона зараз чи в майбутньому. Потім все відмивайте і відчищайте, а далі вже справа за організацією порядку.

Правило друге – прагніть мінімалізму

Не складайте все по ящиках, контейнерах та коробочках. Тому що про заховану річ легко забути. А якщо про неї забули, значить, не така вже й потрібна.

Правило третє – розподіліть речі за категоріями

Наприклад: домашній одяг, одяг на вихід та для особливого випадку. Або книги-документи-журнали. Для кожної категорії виділіть своє місце, враховуючи частоту та зручність використання.

Правило четверте  – вертикальне зберігання

По можливості зберігайте речі вертикально, а не стопочками або на вішалках. Так все буде на видному місці, ви швидше зможете знайти потрібне, не перериваючи весь гардероб.

Правило п’яте – розділяй та володарюй

Великий простір краще поділити на відсіки. Ось тут вам і знадобляться коробочки та контейнери. Так в порядку будуть дрібні речі, невелика техніка типу фена, плойки, праска, косметика, посуд і т.п., загалом все те, що могло б загубитися, зберігати його можна просто у великій шухляді або на полиці.

І ще одне – найважливіше правило: пам’ятайте, що порядок для людини, а не людина для порядку!

Включайте уяву та підлаштовуйте будь-які правила під себе. А якщо ви любите, щоб все було за розкладом, складіть графік збирання.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...