6 причин зайнятися сексом сьогодні ввечері

6 причин зайнятися сексом сьогодні ввечеріТи знаєш, як добре буває під час і після сексу, але чи знаєш ти, що заняття сексом корисні для здоров’я?

1. Секс спалює жир

Заняття сексом спалює близько 100 калорій в годину, що рівносильне двом з’їденим печеням. Окрім цього, у тебе не буде часу для вилазок до холодильника.

2. Секс виліковує від хвороб

Вчені з’ясували, що окситоцин і ендорфіни, гормони щастя, що виділяються під час занять сексом, виліковують від головного болю, болю в спині, і від інших нездужань.

3. Секс допомагає справитися зі стресом

Вчені з’ясували, що заняття сексом значно знижує рівень кортізола – гормону стресу, зменшують напругу, нервозність, і повертають гарний настрій.

4. Секс допомагає не захворіти

Люди, які займаються сексом хоча б раз на тиждень, мають хороший імунітет і підвищену опірність хворобам.

5. Секс допомагає заснути

Ти знаєш, що багато хлопців засинають відразу після сексу, але секс – відмінне снодійне і для жінок теж. Гормони гарного настрою, що виділяються під час сексу, розслабляють організм і допомагають заснути.

6. Секс полегшує менструальні болі

Заняття сексом під час менструального циклу полегшують болі і неприємні відчуття. Скорочення м’язів під час сексу розслабляють м’язи матки, напруження якої і є однією з частих причин менструальних болів.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...