• Без категорії

6 правил для вагітних

6 правил для вагітнихУ обов’язку кожної жінки, не дивлячись на те, що вона готується стати мамою входять походи по магазинах і ведення домашніх справ. Але оскільки в період вагітності серце і легені випробовують набагато більше навантаження, це може викликати задишку і безліч інших неприємностей, тому, у жодному випадку не можна перевтомлюватися. Для того, щоб у майбутньої мами було гарне самопочуття, їй потрібно навчитися рухатися з якнайменшою втратою сил і енергії.

Як правильно нахилятися

Для того, щоб правильно нахилитися, треба спочатку небагато зігнути ноги в колінах і перерозподілити на них вагу тіла. Це положення добре використати, якщо вам необхідно підняти яку-небудь річ з підлоги або заправити ліжко на низькому дивані.

Як правильно вставати

Вагітній жінці найзручніше спати на боку. Можна покласти невелику подушку під бік, щоб спина сильно не згиналася або між колінами.

Для того, щоб встати з ліжка, необхідні повільні і поступові рухи. Вам потрібно обернутися на бік, подати плечі вперед і зігнути коліна. Потімзіпріться на лікоть і підібгайте ноги. Це допоможе вам сісти.

Як правильно стояти

Під час вагітності жінці небажаний тривалий час проводити на ногах. Обов’язково потрібно влаштовувати собі відпочинок. Наприклад, щоб знайти кровообіг і розслабити спину, можна сісти на стілець, а під ноги підставити невелику лавку.

Як правильно сидіти

Якщо під час роботи вам доводиться тривалий час сидіти, потрібно по можливості небагато урватися і походити. Це допоможе попередити появу геморою і поліпшить кровообіг. А також, коли ви сидите, обов’язково слід спертися на спинку.

Як правильно ходити

Для прогулянокварто вибирати зручне взуття на товстій підошві і низькому каблучку, з розпрямленими плечима і прямим корпусом. Вагітній жінці дуже корисні прогулянки пішки, оскільки вони тонізують м’язи ніг, попереджаючи варикоз вен. Але не варто перевтомлюватися, якщо ви втомилися, знайдіть лавку і небагато відпочиньте.

Як правильно поводитися в громадському транспорті

Якщо вам належить довга дорога, наприклад в потягу, необхідно періодично вставати, для того, щоб стимулювати кровообіг. Якщо ви їсте в трамваї, автобусі або метро, то не соромтеся попросити, щоб вам поступилися місцем. Тому що через різке гальмування можна втратити рівновагу і впасти.

Щоб уникнути падіння в громадському транспорті краще їхати сидячи і вставати тільки тоді, коли відбудеться повна зупинка.

У автомобілі ви можете прийняти будь-яку позу, в якій найзручніше. Ну а якщо втомилися, можна зупинитися і небагато походити.

Джерело: happych

Поділитися в...

Вас може зацікавити...