6 порад і хитрощів для автомобільних поїздок по країні

http://707taxi.com.ua/taksi-odessy-new/
Не важливо куди саме ви прямуєте – до родичів у сусідню область або на шопінг в столицю, вам буде цікаво дізнатися, як можна розважити себе в дорозі.

Аудіокниги

Повірте, якщо ваша поїздка триватиме більше двох годин, то ваша подорож зможе скрасити цікавий аудіо детектив. Це відмінна альтернатива розмовам чи музиці, яка грає по-колу.

Насіння

Тим, хто вже готовий обуритися – я не пропоную гризти їх за кермом. 🙂 Найчастіше, насіння можуть знадобитися тим, хто швидко втомлюється від їзди в автомобілі, тим, хто страждає від заколисування і тим, хто просто вирішив перекусити. Якщо ваш водій почне заздрити поїданню, то поділіться з ним, начистіть невелику жменьку. 🙂

Пляшка води

Вона може стати справжньою паличкою виручалочкою в самих різних ситуаціях. Може здатися, що воду можна дістати де завгодно, але буває і так, що коли вона необхідна тут і зараз – її ніяк не знайти. У подорожах вода незамінна. Звичайно, не варто напиватися літрами, щоб уникнути неприємних ситуацій, тримати бутель з водою при собі треба обов’язково.

Продумайте маршрут

Якщо є можливість, намагайтеся добиратися туди і назад різними шляхами. Дана рада допоможе зробити вашу поїздку набагато більш цікавою і швидкоплинною.

Відпочинок

Якщо подорож обіцяє бути довгою, то не відмовтеся від ночівлі в недорогому, але затишному готелі. Головне – це самопочуття водія, а якщо він втомився, то неприємності можуть торкнутися і вашої маленької компанії.

Що робити, якщо вас чекає довга подорож з собакою чи кішкою?

Тривалі переїзди для тварин – тяжке випробування. Відчуваючи стрес від перебування в замкнутому просторі, вони можуть почати відволікати водія. Як же правильно підготуватися до поїздки з твариною?

Є кілька варіантів вирішення питання:

– Автомобільний гамак. Його можна розмістити в багажнику (якщо він у вас просторий, або ж на задньому сидінні).

– Обов’язково приведіть котячі пазурі в порядок. Необхідно повністю виключити чинник заподіяння каліцтв людям.

– Якщо ваша поїздка не перевищує 11-13 годин, то краще на перших порах тварину не годувати в дорозі, досить періодично давати попити.

Ми сподіваємося, що дані поради допоможуть вам зробити поїздку цікавішою і комфортнішою. Вдалого відпочинку! 🙂

Поділитися в...

Вас може зацікавити...