• Без категорії

6 помилок, що руйнують стосунки

203Отже, після першої зустрічі звичайно наступає стадія перетворення стосунків в серйозніші. Тривалість цієї стадії для кожної пари індивідуальна і не є гарантією того, що після логічного етапу зустрічей у людей виникне бажання об’єднати свої долі. Чому ж у одних пар це відбувається саме собою, а іншим не допомагають ніякі хитрощі і зусилля? І тоді у других починаються сварки і взаємне нерозуміння.

Дана ситуація, звичайно, складна, але з неї, як і з будь-якої іншої ситуації, є, як мінімум, два виходи. Можна розірвати невдалі стосунки, знайти нового партнера і спробувати наступного разу зробити все інакше. Але, вибираючи такий вихід, люди, як правило, починають наступати на ті ж граблі… А можна спробувати все виправити з нинішнім партнером.

Почни шлях до повного взаєморозуміння з відвертої розмови з коханим, проведіть з ним разом аналіз помилок, зробіть висновки і прислухайтеся до наших порад. Нехай на граблі наступає хтось інший, адже розумна жінка вчиться на своїх помилках.

Отже давай перейдемо до рішення тих проблем, які псують наші стосунки. Більшість страждань і розчарувань в любові викликані тим, що люди недостатньо уважні один до одного і до себе в той період, коли любов тільки починає зароджуватися. Існує декілька помилок, які роблять більшість пар, що розпадаються згодом:

1. Ставлять один одному мало питань, а потім дивуються, чому партнер поводиться так чудно. Адже можна було розпитати про все наперед і уникнути неприємних ситуацій. Адже коли ви обидва слухаєте одну і ту ж музику і дивитеся одні і ті ж фільми, це ще не означає, що ваші погляди співпадуть з таких важливих питань як: чи одружуватися в майбутньому, чи заводити дітей та ін.

2. Ігнорують сигнали тривоги. Поки не заспокояться гормони, які розбушувалися на першій стадії знайомства, багато хто з нас не бачить очевидних речей. Якщо зараз ти не звертаєш уваги на те, що він тобі бреше, коли спізнюється на побачення, або тебе смішать його манери (точніше, їх відсутність) за столом – то з часом ти зрозумієш, що це і були сигнали тривоги. Адже всі ці дрібниці набридають і перетворюються на найсправжнісінькі недоліки в твоїх очах.

3. Йдуть на передчасні компроміси. Спочатку ти готова пожертвувати своїми інтересами заради нового знайомого, а потім з’ясовується, що ти сама винна. А потрібно було всього лише настояти на своїй думці і не боятися образити кохану людину.

4. Сліпо віддаються пристрасті. Тут і пояснювати нічого. Хто з нас не потрапляв в ситуацію, коли хороший секс раптом виявляється єдиним можливим способом спілкування з людиною?

5. Піддаються матеріальній спокусі. У цій ситуації про любов можна взагалі не говорити, так що страждати від її зникнення буде, як мінімум, нечесно.

6. Недооцінюють чинник сумісності. Поки кожен живе на своїй території, це не має значення. Але коли ви починаєте жити разом, день за днем тобі доведеться терпіти людину, яка не розуміє твоїх життєвих принципів, не сприймає вимог по сумісному господарюванню або просто викликає огиду своїми звичками – це може зіпсувати найромантичніші відносини.

Рекомендуем вам посмотреть статью про дизайн регулярного сада на новом портале про садоводство.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...