6 ознак геніальності вашої дитини

6 ознак геніальності вашої дитиниЩо ж являє собою геніальність? Це вроджена якість чи її можна придбати? Відповідно до думки вчених, геніальність формується в дитині, коли вона ще перебуває в материнській утробі. Талант закладений в кожній новонародженій дитині. І тільки від таких речей, як оточення і виховання, залежатиме, чи зможе дитина розвинути закладений в неї природою талант.

Ознаки геніальності дитини можна виявити до 6-річного віку. Після цього віку, якщо талант не розвивати, він може зникнути, а точніше, «заснути», і «пробудити» його буде досить непросто.

Отже, необхідно перерахувати ознаки, за якими батьки зможуть визначити, чи геніальний їх малюк.

1. Фізичний розвиток

У тому випадку, якщо дитина досить швидко розвивається і росте, значить, і її розумові здібності зможуть приємно здивувати. Вся справа в тому, що у віці до 6 років фізичний і розумовий розвиток тісно пов’язані один з одним.

2. Здібності до вивчення іноземних мов

Ваша дитина з легкістю і неприхованим задоволенням освоює іноземну мову? Радійте, малюк, швидше за все, геніальний, особливо якщо проявляє інтерес відразу до декількох іноземних мов.

3. Пам’ять

Ознакою обдарованості дитини є відмінна пам’ять. Так, геніальні діти з легкістю можуть пригадати, де і за яких обставин вони бачили той чи інший предмет. Вони без праці за лічені хвилини запам’ятовують вірші, відтворюють незнайомі слова і фрази.
4. Розмовна мова

Прислухайтеся, як каже ваша дитина. Найчастіше у обдарованих дітей словниковий запас значно багатший, ніж у їхніх однолітків. Це пов’язано з унікальною здатністю уважно слухати, запам’ятовувати, розуміти значення і відтворювати велику кількість нових слів, словосполучень і фраз.

5. Логічне мислення

Всі обдаровані діти володіють високорозвиненим логічним мисленням. І, незважаючи на свій вік, можуть будувати досить складні логічні ланцюжки. Наприклад, ваш малюк любить їсти морозиво. Спостерігаючи, що ви дістаєте ці ласощі з морозильної камери холодильника, дитина, коли, в черговий раз, захоче з’їсти улюблений десерт, підійде саме до холодильника.

6. Захоплення дитини

Геніальні діти, як правило, мають масу захоплень і проявляють інтерес в самих різних областях. Вони з однаковою захопленістю можуть, наприклад, колекціонувати монети, вивчати географічні атласи і читати енциклопедію. Так що, різнобічні інтереси також є ознакою обдарованості дитини.

Наостанок хотілося б дати пораду батькам. Уважно спостерігайте за поведінкою свого чада з самого раннього віку. Більше спілкуйтеся з дитиною, це дозволить визначити, до чого він найбільш проявляє свій інтерес.

Прикладіть максимальну кількість зусиль для того, щоб розкрити закладений у своїй дитині талант!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...