6 ОБОВ’ЯЗКОВИХ ПОКУПОК У 2021 РОЦІ

Пандемія диктує нові правила і потреби.

Дуже багато покупок в 2020 році і, як бачимо, в 2021-му будуть пов’язані з роботою на дому, здоров’ям і безпекою. Запасатися гречкою і туалетним папером не варто, а ось до нашого переліку потрібних покупок радимо придивитися.

Підставка для ноутбука

Працювати з нотбуком прямо в ліжку хоч і здається хорошою ідеєю, але це не зовсім так. Дуже швидко втомлюється спина, шия і головне руки. Трохи полегшить становище підставка під ноутбук, але не стане панацеєю. Вона виручить вас, якщо стан здоров’я не дозволяє сидіти за столом, а вам все-таки потрібно працювати. Тоді 1-2 години підставка допоможе утримати комп’ютер в рівновазі і не перегріти його і ваші коліна.

Ортопедична подушка під спину

Вона кріпиться до спинки стільця і ​​допомагає знижувати навантаження на хребет. В результаті спина менше втомлюється і менше болить. Це відмінний варіант, щоб не купувати спеціальне ортопедичне крісло.

Безпровідні навушники

З ними дуже зручно продовжувати слухати нараду (фільм, відеоурок), якщо потрібно ненадовго відійти від комп’ютера. Стане в нагоді кожному члену сім’ї, включаючи маленких дітей, які крутяться в різні боки, поки дивляться мультики.

Робот-пилосос

Цей пристрій відразу стане домашнім улюбленцем і отримає ім’я (прізвисько). Він дозволить вам без зайвого клопоту підтримувати чистоту підлоги щодня. Якщо ви думаєте, що пропилососити вручну не так вже й складно, ви просто ніколи не користувалися роботом-пилососом. З ним чистота стане нормою, для якої практично не потрібно і пальцем ворушити.

Очищувач повітря

Пристрій, який очищає і зволожує повітря, в принципі необхідний для жителів міст. Але особливу значущість очищувача всі оцінили, коли стали особливо побоюватися вірусів, які літають в повітрі. Чисте повітря – це завжди корисно і приємно для кожного члена сім’ї.

Мультиварка

Готувати в мультиварці зручно, тому що їжа там практично не пригорає (а якщо і пригорить – легко відчистити), можна запрограмувати відкладений старт, підігрів готової страви. Якщо у вас багато робітників і домашніх справ, то мультиварка стане незамінним помічником в домашній кулінарії і сильно скоротить витрати часу і сил.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...