6 найлегших способів виглядати краще вранці

6 найлегших способів виглядати краще вранціІнтернет заповнений порадами і лайфхаками, які обіцяють зробити тебе красунею. Навіть вранці, навіть після великих свят. Проблема лише в тому, що пропонують вони зазвичай не найшвидші методи: налагодь спершу здорове харчування, лягай спати до 22 годин.

Ну ти – доросла і розумна дівчинка, прописні істини тобі і так відомі. А зараз-то що робити?! Ось ти. Ось ранок. Ось – змарніле обличчя в дзеркалі.

Що ж, а ось наші 6 порад, як швиденько привести себе в порядок і виглядати якщо не принцесою, то вже у всякому разі дамою в самому розквіті сил.

  1. Випрямити спину

Ми знаємо, вранці це особливо важко. Але людина, яка сутулиться, відразу виглядає дещо жалюгідною. А також втомленою і навіть старшою за свої роки. Тому перш ніж явити себе світові, подбай про контроль за поставою.

  1. Використовуй ложку!

Це старий трюк, але він правда працює. Перед походом в душ просто поклади дві металеві ложечки в морозилку. А після банних процедур приклади їх до очей.

Ця процедура корисна для шкіри – робить її більш еластичною і молодою. До того ж, миттєво знімає набряк і прибирає темні кола.

  1. Зволоженню – так

Суха шкіра завжди виглядає старше. Це аксіома, яку повинна пам’ятати кожна дівчина. Тому вранці неодмінно використовуй зволожуючі засоби, будь то шматочок огірка або дорогий крем. При чому зволожувати потрібно не тільки обличчя, але і шию, руки і зону декольте.

  1. Ви хочете про це станцювати?

Якщо часу і бажання на зарядку немає, потанцюй під улюблену музику хоча б 5-10 хвилин. У цієї дії є психологічний ефект – танець якнайкраще дозволяє прокинутися і зрадіти новому дню. Ну а користь для тіла і того очевидніше – покращується кровообіг, клітини оновлюються, з’являється здоровий рум’янець.

  1. Що може гардероб

Правильно підібрані кольори можуть виправити найгірший стан справ. Коли вранці ти об’єктивно кажеш собі: «Мда, неважливо виглядаю», хочеться закутатися в три шарфа поверх домашніх капців. І ще щоб колір непоказний.

Але діяти краще рівно навпаки: бери з шафи «свої» перевірені кольори. Речі, які безсумнівно тобі йдуть, не тільки покращують колір обличчя, але і настрій піднімуть.

  1. Голова повинна бути не холодною, а чистою

Вранці це особливо важливо, якщо ти сьогодні не в ударі. Можеш вийти з дому без манікюру і в балетках поверх носків, але голову, будь добра, помий. Для більшості жінок це не стільки питання краси, скільки впевненості в собі, так що не зневажай важливими деталями, щоб бути красивою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...