• Без категорії

6 міфів про невинність

6 міфів про невинністьПодарунок чоловіку в першу шлюбну ніч або прикра перешкода задоволенню? Навіть сьогодні невинність вважається символом чистоти і оточена міфами. З’ясуй, де правда, а де вигадка, і виріши сама, як розпорядитися невинністю!

Невинна пліва – це схожа на півмісяць складочка, яка закриває вхід в піхві. Споконвіку саме цей “скарб” берегла дівчина для свого судженого і після першої шлюбної ночі “пред’являла” сім’ї чоловіка доказу невинності.

Невинність легко повернути

Правда

За допомогою нескладної операції доктор з фрагмента слизистої легко відтворить невелику складочку, що відділяє вхід в піхві від його внутрішньої частини. І ніхто не відрізнить штучну пліву від натуральної! Процедура ця дуже популярна.

У кожної дівчини є невинна пліва

Вигадка

Досить рідко – але буває, що дівчинка народжується без цієї складочки (і навіть без піхви). В цьому випадку піхва і невинна пліва створюються хірургічним шляхом прямо в пологовому будинку. До того ж наявність або відсутність пліви – не ознака невинності.

Прийнято вважати, що невинність можна втратити тільки при статевому контакті з чоловіком. Тобто дівчина до першого вагінального контакту з представником протилежної підлоги формально вважається безневинною. Дівчата 12-13 років часто цікавляться у гінекологів, чи не порушать вони невинну пліву, якщо користуватимуться тампонами. Невинна пліва достатньо еластична, і якщо розмір тампона підібраний вірно, проблем бути не повинно. Проте слід врахувати, що пліва може бути настільки щільною, що введення тампона буде неможливим.

Енергійні заняття деякими видами спорту (наприклад, верхова їзда, гонки на водних скутерах), зв’язані з сильним розтягуванням м’язів промежини, можуть сприяти розриву невинної пліви.

Пліва не захищає від вагітності

Правда

Пліва відділяє вхід в піхві від внутрішньої його частини. При цьому, природно, не є на 100 % герметичної (має одне або декілька отворів), адже через піхву менструальна кров виводиться з організму. Через ці ж отвори рухомі сперматозоїди можуть потрапити всередину піхви і рушити далі – назустріч готовій до запліднення яйцеклітині. Достатньо, щоб сім’явипорскування відбулося на статеві губи, а там вже розторопні сперматозоїди швидко зорієнтуються. Тому навіть при сексі без глибокого проникнення необхідна обережність: забезпеч себе за допомогою презерватива!

Під час першого сексу пліва розривається

Вигадка

Як правило, дефлорація відбувається саме під час першого сексуального контакту. Проте якщо цей дорогоцінний шматочок слизистої по-справжньому щільний або розтягується, то може залишитися цілим навіть після декількох сексуальних контактів. Якщо ж партнери використовують сексуальну техніку, що виключає можливість проникнення пенісу в піхві, то і в цьому випадку пліва залишиться цілою – навіть після ночі бурхливих ігрищ. З другого боку, у деяких дівчат пліва настільки щільна, що під час статевого акту чоловік не може прорвати її. В цьому випадку партнер не повинен застосовувати силу, інакше секс чреватий розривом промежини – краще звернися до лікаря.

Візити до гінеколога обов’язкові!

Правда

Якщо дівчинка здорова, то з моменту появи першої менструації вона повинна почати регулярно (двічі в рік) відвідувати гінеколога. Не варто побоюватися втратити невинність під час огляду: дівчат лікарі обстежують шляхом пальпації або за допомогою спеціальних маленьких дзеркал, які не порушують невинну пліву. Лікар розповість, який тип пліви у дівчини і що її чекає під час першого статевого контакту. Якщо складочка слизистої достатньо міцна і товста, то перша близькість може стати для жінки дійсно неприємною – хворобливою, з рясною кровотечею. В цьому випадку варто розпитати доктора про процедуру надрізу невинної пліви скальпелем, що безболісно і займає пару секунд.

Перший раз – це біль і кров

Вигадка

Цей міф настирливо передається з покоління в покоління, хоча часто до кровотечі не доходить: все залежить від структури і еластичності невинної пліви. У більшості жінок вона нагадує півколо. Дівчина з нікчемної такої форми під час першого контакту не відчуває біль, та і кровотеча відсутня. А ось рання інтимна близькість, можливо, буде хворобливою, тому що в 13-14 років організм дівчини не виробляє потрібну кількість мастила (навіть при сильному збудженні).

До речі:

У різних країнах з невинністю розлучаються в різному віці.

Раніше всіх позбавляються від невинності чеські дівчата – в 14,5-15 років. Не відстають від них і спекотні італійки – вони пізнають радощі сексу в середньому в 15 років. Дивно, але розкріпачені американки бережуть честь до 16-16,5 років. Дівчата пострадянського простору довше за всіх зберігають невинність – до 17-18 років.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...