• Без категорії

6 ідей для першої фотосесії малюка

6 ідей для першої фотосесії малюка

Новонароджені змінюються буквально кожного дня, тому з першою фотосесією мамі варто поквапитися. В які моменти краще фотографувати дитину? Як зробити ці фотографії вдалими? Ось кілька безпрограшних ідей.

Ніщо не зрівняється зі зворушливим видом новонародженого малюка. Немовля так швидко зростає, що вже через місяць ви будете дивуватися, як же воно змінилося з народження. До того ж пам’ять про початок нового життя буде безцінною для всієї родини, тому до перших фото свого карапуза потрібно підійти з усією серйозністю.

Найчастіше в пологовому будинку мами обмежуються фотографіями на смартфон, але якість таких знімків, як правило, залишає бажати кращого. Коли немає можливості взяти в пологовий будинок повноцінний фотоапарат, починайте надолужувати згаяне вдома. Якщо кошти дозволяють, краще не поскупитися на хорошу камеру – витрати на якісні фотографії і відео малюка окупляться приємними емоціями. Ось 6 сюжетів для найзворушливіших фото новонародженого і кілька секретів, як зробити їх якісними, навіть якщо ви вперше тримаєте в руках камеру.

Перші миті

Чим раніше буде зроблений найперший кадр, тим краще, адже малюки відразу після народження і через всього декілька днів виглядають зовсім по-різному. Не дивно, що деякі батьки навіть запрошують до пологового будинку професійних фотографів. Якщо вас не можна назвати фотомайстром, фахівці радять не експериментувати з режимами зйомки (непрофесіоналові легко потрапити в халепу), а встановити на диску режимів базовий «auto mode». У пологових будинках зазвичай використовують досить яскраві, але не сліпучі і не даючі тіні лампи денного світла, і ви цілком зможете обмежитися автоматичними настройками.

Наші досягнення

Сфотографуйте бирочку і картку з пологового з показниками новонародженого, цифри на вагах, першу крихітну пляшечку з сумішшю (якщо ви не годуєте малюка грудьми). Ці «рекорди» будуть для вас зворушливим спогадом, адже тільки спочатку здається, що ви ніколи не забудете заповітні цифри. А щоб дрібні написи на фото були чітко видні, встановіть режим макрозйомки (на диску він позначається квіткою). Він дозволяє зробити головний об’єкт більш різким, а фон – розмитим. Правда, під час макрозйомки вдалі кадри не завжди виходять з першого разу, так що не полінуйтеся зробити кілька дублів.

Уві сні і наяву

Для будь-якої мами немає більш зворушливої картини, ніж її спляче немовля, так що нагадувати про необхідність зробити таке фото навіть не варто. Щоб не порушити сон малюка, встановіть на камері безшумний режим і відключіть спалах. А ось поки малюк спить, варто зняти його не тільки в хорошому настрої, але і … сумному. Наприклад, зробіть відео, як малюк пхикає, коли голодний, і як ви заспокоюєте його за допомогою грудного молока або пляшечки. З роками ці звуки (які так стомлюють молодих мам!) Будуть звучати для вас солодше будь-якої музики.

Знайомство з рідними

Перша зустріч новонародженого малюка з татом, старшим братом або сестрою, бабусями і дідусями, безумовно, заслуговує на те, щоб її увіковічнили. Немовлята зазвичай реагують на знайомство з олімпійським спокоєм, а ось розчулені обличчя старших варто обов’язково зняти крупним планом – в житті нечасто випадають хвилини, коли ми бачимо своїх близьких такими щасливими.

Зворушливі деталі

Крихітна п’ята, пальчики або вушко малюка – і кожній мамі (а вже тим більше бабусі) гарантовано кілька хвилин розчулення. Щоб такі фотографії вийшли красивими, рекомендуємо використовувати режим макрозйомки.

Дрібниці життя

Перший ранок вдома і перше купання, перша прогулянка і перший модний наряд – поки малюк зовсім малий, побут набуває особливого значення. Поспішайте «зловити» все це, адже дрібниці йдуть з пам’яті швидше за все, але саме вони здатні пробудити в нас шквал спогадів, якщо їх вдалося зняти на фото.

Перші фотографії малюка – справжня сімейна реліквія. А фотоальбому дитячий допомагає нам зберегти в пам’яті безцінні моменти, які випадають більшості з нас всього один-два рази в житті. Поспішайте зафіксувати їх, і нехай вони принесуть вам багато радості!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...