5 видів макіяжу на всі випадки життя

5 видів макіяжу на всі випадки життяМакіяж – наша зброя. Але хто б’є з гармати по горобцях або йде з дробинкою на слона? Опускаючи військові терміни, для кожної мети – свої засоби. Тобто, наприклад, для співбесіди і для виходу в світ не можна вибирати один і той самий макіяж. Подекуди потрібна міра, а в іншому випадку можна застосувати фантазію.

Співбесіда

Чого від тебе хочуть?

Роботодавець хоче отримати відповідального і кваліфікованого професіонала. Який буде акуратно виконувати доручення, ревно берегти імідж компанії і просто стане незамінним співробітником.

Можна, можливо

Ключове слово для ділового макіяжу – це акуратність. На другому місці – помірність. Макіяж повинен обов’язково бути, причому повний. Але при цьому не переобтяжений. Ідеальний варіант для співбесіди – монохромний матовий макіяж в бежево-коричневих або сіро-білих тонах в залежності від твого кольоротипу. Нанеси акуратний тон і припудри обличчя – воно не повинно блищати. Помада – краще матова нейтральних відтінків.

Не можна

Повна відсутність макіяжу в діловій сфері вважається моветоном. Також не варто користуватися хайлайтером, надто пігментованими перламутром тінями, помадою з вологим блиском. Яскрава помада або макіяж очей (або, не дай Бог, і те, і інше) на співбесіді недоречні.

Знайомство з чоловіком

Чого від тебе хочуть?

Чого хочуть чоловіки? Ясна річ, сексу! Тобто неймовірно красиву і сексуальну леді. Це вже потім – господарську, цікаву, з почуттям гумору і елегантними манерами. При першій зустрічі все просто – ти повинна бути шикарною.

Можна, можливо

Чим сексуальніше макіяж, тим краще. Нанеси трохи BB-крему, коректор, якщо потрібно щось приховати, і злегка припудри обличчя – не перевантажуй шкіру тональними засобами. Обов’язково використовуй хайлайтер на спинці носа, під бровою, на частині скул. Виконай контурінг. Для очей використовуй макіяж в стилі smoky – чоловіки люблять наліт загадковості. На губи – блиск з ефектом пуш-ап. Бажано смачний – хто знає, як далеко зайде побачення.

Не можна

Наносити кілограми тональника. Чоловік не повинен бачити маску на обличчі. Шкіра повинна бути природна і свіжа. З одного боку, чоловіки люблять яскраву помаду, зазвичай це їх вабить. Але на практиці червона помада при першому побаченні – це програшний варіант. Коли ти будеш розмовляти, їсти і пити, то навіть найстійкіша помада трохи скачається і зблякне. А немає нічого менш спокусливого, ніж червона помада не першої свіжості, яка стерлася біля основи або залишилась на зубах.

Світський раут

Чого від тебе хочуть?

Хочуть бачити зірку! Неважливо, в якій якості ти запрошена, ти повинна блищати. Ти повинна вразити присутніх своїм доглянутим, ретельно продуманим образом. Ти повинна бути просто ідеальна. І це єдиний випадок, коли не так важливо, скільки тонн косметики на тобі, наскільки ти схожа на себе в реальності – головне, це результат і ефект, який ти зробиш.

Можна, можливо

Для світського рауту ідеально підійде ретельно промальовані стійкий макіяж з використанням повного набору косметики. Такий, як професійний макіяж для фотосесії. Адже зазвичай на таких заходах багато фотографують, мало їдять (максимум вдають, що попивають з келиха), мало рухаються і, якщо обіймаються, то схематично, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд. Якщо у тебе зі смаком порядок, можеш сміливо виконувати і smoky для повік, і вибирати яскраву помаду відповідного тону для губ.

Не можна

Приходити злегка нафарбованою, залишати недосконалості (прищики, зморшки, синці під очима). Вибирати непомітний макіяж, навіть якщо у тебе яскрава зовнішність. Це як прийти до Великого театру в джинсах – моветон.

Дівич-вечір

Чого від тебе хочуть?

А нічого від тебе не хочуть. Просто веселися і будь собою!

Можна, можливо

Експериментувати! Спробувати нові тенденції, які ти бачила на показах, але не наважувалася застосувати в житті. Можна нарешті нафарбувати вії тією класною синьою тушшю, а губи – ягідною помадою Барбі. Можна все. Подруги пробачать і підкажуть, виступлять суддями і добрими порадниками.

Не можна

Заборон немає. Як ми вже написали – можна все. А якщо не хочеш експериментувати, можна навіть і зовсім не завдавати ніякої макіяжу. Нехай шкіра відпочине.

Знайомство з його батьками

Чого від тебе хочуть?

Ми не будемо розглядати ситуацію, коли свекруха – монстр. У цьому випадку від тебе хочуть одного – щоб тебе не було, так само, як і будь-яких інших дівчат поруч з їх коханим скарбом. У стандартному випадку батьки бойфренда зазвичай хочуть, щоб ти була хорошою людиною і любила їх сина.

Можна, можливо

Проте, якихось норм пристойності дотриматися треба. Краще не перевантажувати обличчя макіяжем, використовувати матові текстури і монохромний колірну палітру. Також не виконуй жорсткий контурінг. Звичайних персикових рум’ян цілком достатньо. На губи краще нанести звичайний бальзам. Ідеальний макіяж – це непомітний денний, який підкреслить твої переваги.

Не можна

Використовувати агресивні кольори. Червона помада і smoky – під забороною. Зовсім без макіяжу теж краще не ходити, щоб не уславитися недоглянутою замазурою. В іншому – будь собою, ти і так прекрасна!

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...