5 СПОСОБІВ ПОВЕРНУТИ РОМАНТИКУ У СТОСУНКИ З ЧОЛОВІКОМ

Існує стереотип, що якщо чоловік приніс квіти, а у вас не день народження, то потрібно запідозрити щось недобре – настільки романтика зникає з подружнього життя з часом. Що зробити, щоб виправити це?

Якщо ви хочете, щоб стосунки у вашій парі були такими ж, як на самому їх початку, то доведеться вас розчарувати: колишніми стосунки не будуть ніколи. Просто тому, що за ними вже є роки досвіду, народження дітей, пройдені разом «вогонь, вода і мідні труби». Ви краще пізнали одне одного як з хорошої, так і з поганої сторони, освоїлися разом жити і вести побут, подорожували, були поруч в хвороби і радості. І тому ваші погляди на романтику теж могли істотно змінитися.

Що реально можна зробити, щоб нагадати один одному про ті прекрасні романтичні почуття, які були між вами ще недавно, але зникли в нескінченному «дні бабака»?

  1. Почніть з себе.

А точніше – з власних думок. Коли неможливо змінити реальність, потрібно змінити своє ставлення до неї. Згадайте, за що ви полюбили свого чоловіка, чим він зачарував вас.

Зверніть увагу, як він веде себе в щоденних ситуаціях. Виявляє рішучість? Завжди домагається свого? Зберігає незворушність в будь-якій складній ситуації? У всьому бачить позитивні моменти? Обожнює дітей, а вони його? Стежить за своїм здоров’ям і подає хороший приклад дітям? Пам’ятає дати вашого першого побачення і весілля? Підхоплює ваші справи, коли ви без сил? Або він просто неможливо милий, тільки ви давно не звертали на це увагу?

Згадайте щось хороше, що було на початку ваших відносин, чим ваш чоловік вас дивував. І після цього ви побачите його в зовсім іншому світлі.

  1. Поїдьте в подорож на вихідні.

Без дітей і з мінімальною кількістю речей. Не потрібно довгих зборів – беріть найнеобхідніше. Робіть спільні фото, розмовляйте, танцюйте, зустрічайте світанок, проводжайте захід. Тільки не витрачайте час на соцмережі та перегляд дитячих фотографій.

  1. Замініть черговий поцілунок на прощання довгим і чуттєвим.

Такий поцілунок забезпечить сплеск гормонів і романтичний настрій на весь день.

  1. Скажіть прямо, що вам не вистачає романтики.

Інакше чоловік може неправильно витлумачити ваші натяки і грайливий настрій, а то і зовсім дивуватися, що вам потрібно. Важке зітхання, фраза «а Олені чоловік квіти просто так купує» тощо – не повернуть у ваші відносини романтику, а тільки зіпсують їх. Подумайте разом на варіантами, як провести час тільки вдвох. Не потрібно чекати, що ваш чоловік якимось чином сам здогадається, що потрібно зробити якийсь романтичний вчинок.

  1. Хочете романтики – дійте.

Хто сказав, що романтичні вчинки повинен здійснювати саме чоловік? Влаштуйте йому сюрприз: оригінально оформіть і прикрасьте сніданок, повечеряйте при свічках (навіть якщо в напівтемряві навколо вас будуть бігати діти), частіше його обіймайте, залиште милу записку в тумбочці, робіть йому компліменти і т.д. Подаруйте квітку, врешті-решт: наприклад, великий фікус в горщику.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...