5 СПОСОБІВ ПІДНЯТИ СОБІ НАСТРІЙ ВОСЕНИ

Для гарного настрою потрібен серотонін, який синтезується під дією сонячного світла. Тому восени і трапляються «сезонні депресії».

Як допомогти організму виробляти серотонін, якщо дні стають коротшими, а погода похмура, і сонячного світла ми отримуємо все менше?

Є 5 хитрощів, як уникнути осінньої хандри.

  1. Займайтеся спортом

Звичайно, не хочеться займатися спортом, якщо настрій жахливий. Але важливо пам’ятати, що годинне тренування може підвищити рівень серотоніну в кілька разів. А значить це найшвидший спосіб відігнати тугу і поганий настрій.

Якщо зовсім не хочеться тренуватися, хоча б зробіть 15-хвилинну зарядку – це вже допоможе зняти частину стресу.

  1. Запишіться на масаж

Масаж допомагає поліпшити кровообіг, позбутися від скутості м’язів, напруги, а також підвищує рівень серотоніну. При цьому знижується рівень гормону стресу – кортизолу.

  1. Їжте сир

У сирі міститься багато амінокислоти триптофану – він стимулює синтез серотоніну і підвищує настрій.

  1. Приймайте вітаміни групи В

Вітаміни групи В теж беруть участь в синтезі серотоніну. У великій кількості вони містяться в крупах – вівсяній, гречаній, і в субпродуктах – печінці, наприклад.

  1. Їжте достатньо продуктів з Омега-3

Омега-3 дає не тільки красу шкірі, волоссю і нігтям, але і позитивно впливає на роботу мозку, що допомагає синтезувати серотонін. Багато жирних кислот міститься в насінні льону, авокадо, жирній рибі, нерафінованій рослинній олії.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...