5 секретів батьків, чиї діти рідко хворіють

Хто ніколи не хворіє? Діти маминої подруги! Але, жарти в бік, тому що в вашому середовищі, безумовно, діти, у яких, як здається, навіть нежитю ніколи не буває. У чому справа?

Ви знаєте дитину сусіда, який здається ніколи не хворіє? Його батьки знають те, що ви не знаєте? Напевно, ні, кажуть експерти, але уважно вивчіть ці 5 звичок здорових дітей, щоб уникнути хвороб.

Тримайте руки чистими
Регулярне миття рук значно знижує ймовірність респіраторних і шлунково-кишкових захворювань, тому навчіть ваших дітей звичці мити руки або використовувати дезінфікуючий засіб, коли вони знаходяться в саду чи вдома. Очищати руки слід після туалету, перш ніж їсти, після прогулянки. Вам здається що маленький мало миє руки? Навчіть його співати якусь коротку пісню поки він миє руки. Якихось 20 секунд буде абсолютно достатньо для намилювання та миття рук.

Бути активним щоденно
Дослідження показують, що регулярні, помірні фізичні навантаження можуть зменшити кількість випадків застуди та грипу, які відбуваються протягом року на 25-50%. Це пов’язано з підвищенням циркуляції клітин які борються з інфекцією. “Вправи і активність – краще, ніж будь-які рекламовані ліки або чудо”, впевнені фахівці європейської асоціації педіатрів.

Спіть достатньо
Переконайтеся, що діти дотримуються режиму сну. За словами американських педіатрів, всього лише 1,5 годинне недосипання майже подвоює ризик застуди або грипу. Більшість дітей у віці до 4 років потребують близько 14 годин сну на день. А 5-6 річні дітки – 11-13 годин.

Уникайте торкань до обличчя
Віруси, застуда та грип проникають в організм через ніс, очі та рот, так що тримайте руки вашої дитини подалі від цих місць. Так, це може бути дуже важко зробити, але миття рук є тим більш важливим. Навчіть свою дитину ніколи ні з ким не ділити соломку для напоїв, чашку або зубну щітку.

Зробіть вакцинацію проти грипу
Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC або ЦКЗ) кажуть, що це єдиний спосіб запобігти грипу. Чого ж ви чекаєте?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...