5 приголомшливих «можна»

5 приголомшливих «можна»Заборона і обмеження – один з важливих пунктів виховання. Головне, щоб воно не стало пунктиком. Адже, оточуючи малюка нескінченним «не можна», ми не тільки обмежуємо його особисту свободу, але й заважаємо йому розвиватися. Сучасні вчені проголосили 5 простих речей, які раніше дитині робити було не можна, а тепер можна.

  1. Можна не доїдати їжу, щоразу роблячи «чисту тарілку». Тому що змушувати дитину їсти – це прямий шлях до ожиріння, ви виробляєте у дитини огидну звичку переїдання.
  2. Можна ламати іграшки. АЛЕ тільки з метою вивчення їх складових речей. Адже потім малюк неодмінно захоче полагодити іграшку, і можливо в майбутньому стане великим винахідником-конструктором. І він сам на власному досвіді зрозуміє, що, щось зламавши, вже не можна полагодити, і пожаліє про свій вчинок.
  3. Можна бути неслухняним і вимагати свого. Усім батькам зручніший тихий і слухняний малюк, але не багато чого така людина зможе домогтися в майбутньому. І нелегко йому буде! Упертість – це гарна якість, яка зробить малюка більш наполегливим у досягненні цілей у майбутньому.
  4. Можна бігати, залазити на дерева, обпалювати пальці. Діти будуть жити у цьому повному небезпек світі. І уникати їх йому належить навчитися самому. Так само як дихати, смоктати груди, вставати на ніжки. Дитині належить дізнатися. Що з дивана боляче падати, а ніж гострий. Малюк сам повинен навчитися порівнювати небезпеку і ризикувати розумною мірою. І краще нехай все це відбувається коли ви поруч.
  5. Тримайтеся, матусі! Можна малювати на стінах та інших придатних для цього поверхнях. Свобода вираження допомагає розкриттю талантів. Вам просто потрібно було морально підготуватися в процесі очікування малюка до того, що оббивка дивана може бути забруднена і ваші улюблені шпалери теж. Купуйте великі аркуші паперу і вчасно розвішуйте їх на різні поверхні.

І нехай ваш малюк росте найталановитішим!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...