5 причин замінити каву на зелений чай

5 причин замінити каву на зелений чайЗелений чай за своєю популярністю вже майже досяг кави. Адже з кожним днем ​​все більше і більше людей вважають за краще починати свій день з чашки ароматного зеленого чаю. Чим же він корисний?

Ось кілька причин замінити каву на зелений чай:

  1. Зелений чай стимулює обмін речовин

Якщо ти хочеш трошки схуднути, зелений чай може добре допомогти тобі в цьому. Багато досліджень вже довели, що цей напій прискорює метаболізм. У зв’язку з цим багато жироспалюючих добавок містять невелику кількість зеленого чаю. А якщо об’єднати пиття цього напою зі здоровим способом життя, ти можеш помітити зниження ваги в найближчому часі.

  1. Зелений чай вбиває бактерії, допомагаючи боротися з інфекцією

Ненавидиш дихання людини, яка щойно випила кави? Тоді перемикайся на зелений чай! Адже він не тільки забезпечить свіжий подих, а й, якщо вірити дослідженням учених, то катехіни зеленого чаю можуть привести до уповільнення зростання стрептококів, первинних шкідливих бактерій в роті. Більш того, катехіни здатні вбивати бактерії і навіть пригнічувати різні віруси, наприклад, грип.

  1. Зелений чай знижує ризик розвитку діабету

Дослідження показали, що зелений чай може поліпшити чутливість до інсуліну і знизити рівень цукру в крові, що допомагає значно знизити загальний ризик розвитку діабету.

  1. Зелений чай знижує ризик захворіти на рак

Вчені довели, що жінки, які регулярно п’ють зелений чай, мають на 22% меншу вірогідність розвитку раку молочної залози. А все тому, що антиоксиданти, які знаходяться в зеленому чаї, допомагають протидіяти окислювальному пошкодженню, яке може викликати рак.

  1. Зелений чай підвищує статевий потяг

Якщо ти хочеш постійно перебувати в грайливому настрої, заміни каву на зелений чай. Справа в тому, що L-теанін, який знаходиться в цьому напої діє підсилювачем на емоційний настрій, збільшуючи рівень допаміну, як у чоловіків, так і у жінок.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...