• Без категорії

5 порад, як виростити дитину розумною

umnizaУсі батьки мріють про те, аби їхні діти виросли розумничками і домоглися успіху в житті, однак це завдання не з легких, і батькам необхідно докласти зусиль!

5 порад, як виростити дитину розумною 

1. Спілкуйтеся по максимуму 

Чим більше батьки приділяють часу спілкуванню з дитиною, тим вищий рівень її інтелекту. Не дивлячись на те, що в ранньому віці малюк мало що розуміє, повірте, дитина чудово сприймає вашу мову, і мозок збирає інформацію на майбутнє. Читайте дитині казки вголос, показуйте картки дитині і називайте чітко все те, що на них зображено.

2. Грайте з дитиною 

Обов’язково грайте з дитиною в розвиваючі ігри, збирайте пірамідку, складайте сортери, обов’язково грайте в м’ячик, він не тільки розширює уяву дитини, але і відмінно розвиває дрібну моторику.

3. Зацікавлюйте дитину 

Гуляючи з дитиною на вулиці, показуйте їй усе, що вас оточує, й уточнюйте, на що дивиться малеча. Вдома під час готування їжі всадіть дитину у стільчик для годування і коментуйте все, що ви робите. Водіть дитини у зоопарк, дельфінарій, цирк. Всі дії супроводжуйте розповідями й описами, нехай спочатку вони будуть елементарними, з часом ускладнюйте їх, додаючи нові слова у розповідь.

4. Розвивайте   

Не нехтуйте навчанням дитини, спочатку ігри краще будувати на основі гри, яка буде цікава дитині. Якщо ви помітили, що дитині така гра не подобається, підберіть іншу, але не здавайтеся!

5. Займайтесь творчістю 

Чим старша дитина, тим у складніші ігри повинні грати діти. Творчість – це запорука успіху в майбутньому. Дитина, коли малює, ліпить із пластиліну, глини, виражає свою суть, свій світогляд, свою натуру! Постарайтеся бути поруч із малюком у такі моменти, що б при потребі допомогти йому, підтримати і направити його.

Зростайте розумними!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...