5 ПОПУЛЯРНИХ ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ БУДИНКУ, ЯКІ НЕ ПРАЦЮЮТЬ

Розповідаємо, які життєві поради краще обходити стороною.

У своєму житті кожен хоч раз ставав жертвою секретів, які то легко допомагають видалити десятирічну пляму від суміші червоного вина з буряком, то обіцяють заощадити роки життя і тонни срібла. Давайте розберемося, чи так дієві популярні лайфхаки?

Зберігати речі за кольорами

Ми прагнемо впорядкувати своє життя і часом експериментуємо з різними підходами до втихомирення хаотичної повсякденності. Пам’ятаєте, як було модно знімати готові образи, кріпити їх фото на двері шафи і нібито спритно і без зайвої витрати часу збиратися щоранку?

Світ захопив черговий лайфхак – сортувати речі за кольорами. Такий прийом допомагає погляду розслабитися, а мозку сконцентруватися на важливому. Але по факту, зелені труси і зелена сукня – не найкращі сусіди.

Прибрати етикетки з побутової хімії

Популярні нині заповіти Марі Кондо свідчать, всі предмети навколо людини повинні між собою поєднуватися і цим приносити радість. Тому багато хто навіть призводять до єдиного знаменника і флакони із засобами: від рідкого мила (в лаконічному упакуванні воно, дійсно, радує око) до засобів по прибиранню туалетної кімнати.

Але навіть в гонитві за естетикою не варто заходити на територію побутової хімії. Залиште засобам для видалення плям, дезінфекторам та іншим охоронцям чистоти їх рідні упаковки і етикетки з правилами використання: виробники не даремно пишуть попередження про хімічні опіки та інші серйозні наслідки. І де, якщо не на пляшці, ви це прочитаєте?

Приготувати бутерброди в тостері

Любите гарячі бутерброди з сиром? Плануєте використовувати тостер для їх приготування? Тоді цей лайфхак під кодовою назвою «Прощай, тостер!» Для вас.

Ми спробували, правда, не рекомендуємо, бо на кухні серед іншої побутової техніки з’явиться один зіпсований тостер, який простіше викинути, ніж відмити.

Покласти дерев’яну ложку на каструлю з киплячим молоком

В соціальних мережах побутує повір’я, що дерев’яна ложка або лопатка здатна поглинути силу молока, яке розбушувалось, і не дати йому вийти за береги каструлі. Ми перевірили: не працює. А ось пригоріле молоко легко очистити невеликою кількістю соди і м’якою ганчіркою …

Купити і радіти білому глянцевому столику

Дизайнери останні 10 років говорять, що найдієвіший спосіб зробити вітальню оплотом стилю, краси і сімейного благополуччя – це поставити в кімнату щось дуже біле. Столик, диван або лампу, а краще – все відразу!

Можливо, це стало б реальністю, якби не діти, чоловік, кішки, собаки і африканські равлики. Правда така: білим може бути тільки той предмет в інтер’єрі, який домробітниця зможе відбілити без укладання угоди з дияволом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...