5 помилок любові

5 помилок любовіПро що потрібно пам’ятати, щоб не попастися на гачок власних ілюзій?

1. Щаслива сім’я будується тільки на любові.

Це не зовсім так. Є сім’ї, в яких люди живуть і без любові, і їх не можна назвати нещасними. Любов почуття циклічне, а тому часом або навіть назовсім може затухати, і на передній план тоді виходить те, що зв’язує вас і без цього почуття. Це можуть бути загальні цінності, погляди, схожі інтереси і думки на різні теми. Дуже важливо, наскільки у вас співпадають уявлення про життя, про те, до чого ви хочете прийти в майбутньому. Перш ніж зважитися на шлюб, задумайтеся, що вас об’єднує крім кохання.

2. Протилежності притягуються.

Це одна з найтрагічніших помилок, що зіпсували життя не одній сім’ї. Згідно цій думці, люди різних якостей і темпераментів як би доповнюють одна одну, складаються в красивий тандем – у нього одні цінні якості, у неї – інші, різностороння і цікава пара. Проте це може спрацювати тільки спочатку, коли нова людина, не схожа на тебе повністю, захоплює твою увагу і причаровує саме тим, що не схожа на тебе.

3. Секс – основа щасливих відносин.

Без сексу щасливої сім’ї, повноцінних відносин бути не може, це точно. Але це не означає, що влаштовуюче обох інтимне життя може замінити все інше. Якщо між чоловіком і дружиною відсутня довіра, взаєморозуміння, духовна єдність, то тільки на хорошому сексі їх союз довго не протягне.

4. Якщо є любов, про гроші можна не думати.

При великій любові і схильності до романтизму можна закривати очі на фінансові труднощі. Але лише якийсь час. Потім неминуче почнуться труднощі. Постійні турботи про те, щоб звести кінці з кінцями, згубні навіть для найвищих відносин. Фінансові проблеми відбирають той простір, який необхідний для уваги один одному. Не обов’язкові незчисленні багатства, але стабільна ситуація з доходом для міцних відносин – непорушна умова.

5. Люди притираються з часом.

Ні в якому разі. Люди зовсім не звикають один до одного, а, навпаки, втомлюються від своєї постійно присутньої поряд половинки, і тоді всі ті негативні якості, які вас дратують, вилізуть назовні і служитимуть як червона ганчірка для бика.

Недавно вчені підрахували – скільки коштує любов?

Джерело: ggest.citata.ua

Поділитися в...

Вас може зацікавити...