5 ОЗНАК ТОГО, ЩО ЧОЛОВІК ГОТОВИЙ З ВАМИ ОДРУЖИТИСЯ

Ви і ваш коханий можете бути ідеальною парою і, здавалося б, все йде до шлюбу, але він ніяк не робить вам пропозицію. Які ознаки готовності чоловіка до одруження?

Іноді дівчина чекає на заповітну пропозицію заміж роками і може не дочекатися. Тривале очікування руки і серця призводить до конфліктів і розладів у відносинах, інколи ж і стає причиною їхнього розриву. Але як зрозуміти, що коханий «дозрів» до нового, відповідального кроку у ваших стосунках? Психологи стверджують, що існують явні ознаки готовності чоловіка одружитися.

  1. Він вас любить по-справжньому

Іноді складно відрізнити закоханість від кохання. Але є секрет, як це зробити. Так, будь-які стосунки на перших етапах передбачають закоханість партнерів один в одного. І якщо вона переростає в кохання, то стосунки продовжуються й надалі. А якщо кохання не настає, партнери швидко набридають один одному, пристрасть минає і стосунки завершуються на ранньому етапі.

  1. Чоловік приймає ваші недоліки

Часто чоловіки, навіть перебуваючи у стосунках, шукають собі іншу жінку, яка, на їхню думку, відповідатиме їхньому ідеалу і обов’язково буде кращою за їхню попередню кохану. Зазвичай це пов’язано з інфантильністю молодої людини і коли вона починає розуміти, що ідеальних людей не існує, хлопець починає виділяти у своїй подрузі позитивні та негативні якості. Після цього він роздумує над останніми: чи можна з ними миритися чи ні. Наслідком такого аналізу буває як пропозиція руки та серця, так і, на жаль, розрив стосунків. Тим не менш, у них хоча б вноситься ясність.

  1. Чоловік вірить у серйозність стосунків

Якщо чоловік «дозрів» для шлюбу, то для нього серйозні стосунки та комфорт у них стають пріоритетом. Більше того, він вже боїться втратити кохану і, нарешті, може зробити пропозицію. Таким чином, якщо ваш чоловік почав вас ревнувати до роботи та друзів, хоче більше часу проводити вдвох, то, швидше за все, пропозиції від нього вже довго чекати не доведеться.

  1. Чоловік упевнений, що він – справжній чоловік

Якщо ваш обранець прагне зробити кар’єру або намагається здобути фінансову незалежність, у ваших інтересах можливо дочекатися сприятливого моменту, коли він буде готовий до одруження. Якщо чоловік відкрито заявляє, що одружиться після того, як завершить те, над чим працює або втілить у життя важливий для нього проект, ваше терпіння може зрештою винагородитись його пропозицією.

  1. Чоловік втомився від любовних інтриг та флірту

Коли чоловікові набридає низка одноденних романів, він починає подумувати над серйознішими стосунками. Також важливу роль відіграє влаштованість особистого життя його друзів: з одного боку, він теж хоче знайти собі споріднену душу, а з іншого, холостяцьке життя хоч і веселе, але не приносить емоційного задоволення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...