Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

5 НЕБЕЗПЕЧНИХ ПЕРІОДІВ ШЛЮБУ: ЯК ПЕРЕЖИТИ?

Корабель сім’ї часто потрапляє у шторм. Відбувається це в різні періоди, до яких можна підготуватися та успішно пройти випробування. Отже, як пережити 5 небезпечних періодів шлюбу?

Сімейне життя – непросте випробування. І виявляється, воно теж має свої проміжки часу. Небезпечні періоди шлюбу, на думку експертів, настають у 8 місяців, 2.5 року, 4,7,12 років. Саме в ці моменти корабель сім’ї може потонути у бурхливому океані пристрастей та непорозуміння. Але сімейні психологи та коучі впевнені, що якщо підготуватися, то впоратися з цим можна!

8 місяців: звикання

Коли ніжність, романтика, пристрасть перших місяців шлюбу вщухає, партнери починають робити дивовижні відкриття. Виявляється, твій чоловік/дружина не такий уже неймовірний. Ми починаємо звертати увагу на недоліки, які раніше не помічали. Причому це відкриття звалюється, як сніг на голову. На думку психологів, у цей час краще відразу зізнатися партнеру у своїх шкідливих звичках, справжніх цілях та захопленнях.

2,5 роки: комфорт

Через 2.5-3 роки шлюбу – неважливо, цивільного чи офіційного, – сім’ю накриває нова хвиля обурення. Романтика майже повністю йде зі стосунків. Зникає бажання ходити на побачення, гарно одягатися, та й сексу вже не так сильно хочеться. Щоб пережити цей момент, необхідно обом партнерам, що називається, включитися. Робити компліменти один одному, розмовляти, а сваритися йти у кафе: там ви не зможете звинувачувати один одного та кричати. Постарайтеся «не вбивати» дружину чи чоловіка гострими словами та фразами.

4 роки: апатія

Сімейне життя перетворюється на нудну, прісну рутину. Партнери знають про одне одного все, немає нічого нового та несподіваного. Причому бажання розвивати стосунки не виникає. Здається, куди ще? У цей час бажано не пускати все на самоплив. Якщо вам не вдається впоратись удвох, підключайте психолога.

7 років: рутина

До цього періоду в обох накопичується величезна втома від побутових питань, дітей, проблем. Немає радості і внутрішнього щастя. Тут потрібно серйозно поговорити з партнером і намітити план виходу із кризи. Можливо, варто запланувати подорож удвох?

12 років: криза у кризі

У цей час кожен із подружжя переживає власні проблеми середнього віку, робить переоцінку своїх досягнень та успіхів. Багато хто згадує свої справжні мрії, і тут важливо не зупиняти партнера. Дайте один одному можливість надолужити втрачене. Навіть якщо нове захоплення чи хобі здасться абсолютно безглуздою ідеєю. У цей час як ніколи важливо підтримувати одне одного. У цьому, наприклад, допоможе ефт-терапія.

Exit mobile version