5 найбільш небезпечних поз для сексу

5 найбільш небезпечних поз для сексу1. Роблячи “місток”: жіночий варіант. В принципі, назва відображає всю суть позиції: дівчина повинна стати в “місток”, чоловік – стояти перед нею. Мало того, що для такого сексу потрібно володіти гнучкістю і витривалістю, але ще і потрібно не забувати концентруватися, бо момент слабини – і ти вже боляче падаєш на спину.

2. Роблячи “місток”: чоловічий варіант. Чоловіки в такій позиції стикаються з тими ж труднощами, що й жінки: потрібно бути гнучким і мати сили, щоб “вистояти”. Чоловікові також доведеться утриматися від активних рухів тіла, бо робити фрикції, перебуваючи в “містку” дуже травматично.

3. Стоячи і без опори. Тримаючи на руках партнерку і не страхуючи її стіною або інший опорою, чоловік ризикує як власним хребтом, так і цілістю і збереженням жінки.

4. “Русалка на носі корабля”. Займаючись сексом в даній позиції, жінка стає спиною до партнера і розводить руки в сторони, а чоловік повинен трохи її підняти.

5. “Щипці”. Ось це вже поза так поза. У чому її суть: жінка лягає і злегка розсовує ноги. Чоловік стає над нею так, щоб одна її нога опинилася між його ніг. За другу він піднімає жінку. У підсумку вона виявляється на вазі, спираючись об підлогу однією рукою, а другий буквально чіпляючись за партнера. Ноги її мов щипці охоплюють стегно чоловіки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...