5 найпоширеніших страхів майбутніх батьків

Поява дітей – це величезна зміна в житті, і вона сильно хвилює і лякає обоє майбутніх батьків. Крім того, що подружжя випробовує багато загальних страхів з приводу батьківства (на першому місці стоїть занепокоєння про те, щоб дитина народилася повністю здоровою), у чоловіків є свої особливі приводи для хвилювань.

Велика частина їх страхів походить від того, що ні з кого брати приклад, який навчив би їх як бути батьком, яким вони бажають стати. Професор Вільям Полак, директор Центру, для чоловіків і молодих людей в Бельмонтському госпіталі (Масачусетс) помічає, що сучасні батьки хочуть брати активнішу участь в житті сім’ї, ніж їх батьки з минулого покоління. Наприклад, їх батьки могли не проводити так багато часу, спілкуючись з новонародженим. Тому, стрибок в невідомість викликає у них паніку.

5 найпоширеніших страхів відносно батьківства

Безпорадність під час пологів

Деякі чоловіки бачили на відео, як жінки народжують годинами, кричачи і скрегочучи зубами, і вони відчувають себе безпорадними в тому, щоб якось полегшити біль дружини.

Але батькові важливо відчувати себе учасником процесу, що відбувається в пологовому залі. Фокс рекомендує всім батькам пройти курси по підготовці до пологів і допомогти своїй дружині розробити план народження. Якщо батько може узяти на себе активну роль "інструктора", весь процес стає менш лякаючим.

Готовність до батьківства

Деякі молоді люди турбуються, що коли вони стануть батьками, їх молодість закінчиться.

Скуті страхом стати "відповідальним дорослим" вони бояться, що більше не зможуть бачитися з друзями, ходити в бари і робити інші речі, які їм подобаються.

Догляд за дитиною

Суспільство увічнило стереотип, що у жінки краще виходить ростити дітей. А ЗМІ укріплюють думку, що чоловік майже нічого не знає про батьківство. Включіть будь-який комедійний телесеріал – там батьки представлені абсолютними бовдурами. Комедійні батьки поводяться подібно іншим дітям в сім’ї. Вони намагаються піклуватися і любити дітей, але роблять це украй невміло.

Ваші відносини

Фахівці говорять, що дитина може поліпшити хороший брак і погіршити поганою. Обидва партнери звичайно зосереджені на цьому новому, вимагаючим уваги, істоті, і це може сильно напружувати. Оскільки жінка часто піклується про багато потреб дитини, чоловік може відчувати себе покинутим і навіть ревнувати до немовляти.

Фінанси

Фінансове питання може стати серйозним занепокоєнням для майбутніх батьків. Навіть, якщо у вашої сім’ї є медична страховка, все одно з появою дитини виникають значні витрати: підгузки, їжа, що розвиває заняття, ходунки, велосипеди, кишенькові гроші, надходження в коледж.

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...