5 найголовніших відтінків весни 2016

5 найголовніших відтінків весни 2016Сучасна і заповзятлива дівчина ще задовго до настання весни починає оновлювати свій весняний гардероб. Тому, щоб бути в тренді і залишатися на піку популярності, тобі просто необхідно знати, які ж найголовніші відтінки обіцяє нам весна 2016 року.

Жовтий

Цієї весни, чим ближче ти до природної колірної гами, тим більше будеш в тренді. Відтінки жовтого можуть відрізнятися: від яскравого до приглушеного, що переходить в бежевий або теракотовий.

Значення цього кольору у різних народів сприймалося по-різному. Але все ж основний сенс – це легкість, збудження і наповнення енергією. Саме радість несе в собі жовтий колір, який асоціюється з сонцем і життям.

Зелений

Зелений продовжує список весняних кольорів 2016 року. Саме цей насичений колір свіжої трави так витончено підкреслить твої очі і неодмінно додасть свіжості твоїй зовнішності.

Так, в Китаї усі відтінки зеленого уособлюють молодість і багате життя, а в Індії він символізує надію.

Колірна палітра зеленого завжди буде означати народження чогось нового, свіжого, а саме самого життя. Від нього віє легкістю, прохолодою, соковитістю і, звичайно ж, навесні.

Блакитний

Блакитний – це колір води і неба, а саме – всього безмежного, що є в нашому житті. Від нього віє холодом, відчуженістю, а також ніжністю і сентиментальністю. Саме блакитний говорить нам про щирість і інтелект.

Цей колір в Індії говорить про правдивість, а в перекладі з англійської блакитний означає «задумливість» і «роздум».

Саме блакитний допоможе створити твоєму образу відчуття польоту і легкості.

Рожевий

Всі відтінки рожевого покликані показати жіночність і невинність дівчини. А іноді цей колір говорить про мрії і марення людини.

Цей чуттєвий колір наділить тебе любов’ю, ніжністю і грацією. Кажуть, що, чим світліший рожевий, тим сильніше він висловлює щиросердечну любов. Дуже стильно цією весною виглядатимуть нігті такого кольору. Спробуйте для використати гель лак коди для створення неповторних нігтів саме рожевого кольору.

Тому не забудь купити собі пару-трійку рожевих суконь та поринути з їх допомогою в заспокійливу млість. Адже до рутини і буденності ти ще встигнеш повернутися.

Сірий

Колір вважається базовим цієї весни. Він характеризується стабільністю і гармонією з самим собою. Так як він поєднує в собі білий і чорний, це говорить про його подвійність. Адже, з одного боку, люди, які віддають перевагу цьому кольору, шукають ідеальні почуття і часто не вірять в щирі емоції, але, з іншого боку, людям, невпевненим у собі, сірий дає силу і стійкість.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...