5 найбільш популярних пластичних операцій

популярні пластичні операції

Більшість людей вважають, що пластична хірургія – тільки для зірок та інших відомих особистостей. Хоча насправді пластику сьогодні може зробити будь-яка людина, якщо вважає за необхідне щось змінити або підправити у своєму зовнішньому вигляді. В даний час більше інших затребувані 5 видів пластичних операцій: ринопластика, ліпосакція, мамопластика, абдомінопластика, блефаропластика.

Блефаропластика

Блефаропластика проводиться з метою омолоджування області, що примикає безпосередньо до очей. Це досягається за рахунок видалення «зайвої» шкіри повік (верхнього і нижнього), жирових утворень, надлишку м’яких тканин, після чого виконується особливий косметичний шов. Цю операцію можна робити під місцевим або під загальним наркозом.

Для кого

Блефаропластика показана людям, які не хочуть миритися з набряками періорбітальної області, «мішками» під очима, зайвою шкірою на нижніх повіках, нависанням надлишкових м’яких тканин і шкіри нижніх повік.

Помилки щодо блефаропластики

Головний міф – очі після блефаропластики стають у всіх схожими по формі. Ні, розріз очей залишається індивідуальним для кожної людини. Також люди побоюються, що після операції очі не будуть закриватися. У деяких випадках це дійсно має місце, але це проходить, як тільки набряк перестає заважати. Повіки не будуть повністю замикатися тільки в тому випадку, якщо було видалено занадто багато шкіри (але це трапляється вкрай рідко). Ще одна «страшилка»: блефаропластика нижньої повіки настільки «округлює» очі, що повіка вивертається. Це рідкісне ускладнення, яке потребує виправлення.

Абдомінопластика

Абдомінопластика – це контурна пластика живота, а точніше – черевної передньої стінки. Оперується значний обсяг м’яких тканин, і робиться це в кілька етапів. Спочатку шкірно-жировий покрив відшаровують від сполучної тканини (апоневрозу), після чого натягують і відсікають надлишки. Косметичний шов буде малопомітним. Рубець на животі, безумовно, буде видно відразу після операції, але протягом року стане практично непомітним.

Щоб прибрати рубці і розтяжки, роблять міні-абдомінопластику. Ця операція передбачає висічення в області нижче пупка жирових відкладень і малих шкірних клаптів передньої черевної стінки на ділянці нижче пупка.

Для кого

Абдомінопластика рекомендована в тих випадках, коли наявні проблеми не виходить вирішити за допомогою методів дерматокосметології – розтяжки (стриї), шкірний фартух (занадто багато шкіри), передня черевна стінка має занадто слабкі м’язи.

Помилки щодо абдомінопластики

Існує думка, що красивий живіт після втручання пластичного хірурга з’явиться відразу ж. Це не зовсім вірно: існує реабілітаційний період (близько 2 місяців), коли фізичні навантаження обмежуються, і при цьому необхідно слідувати медичним рекомендаціям. Твердження, що після подібної операції вагітніти не можна, також неправильно.

Маммопластика

Маммопластика робиться, щоб змінити розмір і форму грудей (молочних залоз). Виконується операція під загальною анестезією, а техніка її проведення вибирається залежно від різновиду і завдань.

Розрізняють такі види маммопластики:

  • пластика області соска (сосково-ареолярного комплексу)
  • збільшення грудей – ендопротезування
  • зменшення грудей – редукційна маммопластика
  • підтяжка грудей – мастопексія

Для кого

Маммопластика показана тим, у кого спостерігається дискомфорт (фізичний або естетичний), викликаний особливостями природної форми грудей. У більшості випадків це обвисання (птоз) або невеликий розмір грудей. Це найчастіший прояв наслідків різких коливань маси тіла, вікових змін та годування немовляти. Але дискомфорт можуть спричиняти і занадто великі груди – вони перевантажують хребет, заважають тренуванням і не дають нормально спати. Зустрічається і вроджена або посттравматична асиметрія молочних за. Різниця в розмірах може бути викликана оперативним втручанням або отриманою травмою. Рекомендують маммопластику і представникам сильної статі при гінекомастії (схожість грудних залоз чоловіка з жіночими грудьми).

Помилки щодо маммопластики

Основна помилка, що через деякий час доведеться неодмінно змінити імплантат, не має під собою ніяких підстав. Пошкодити його досить складно, він не розірветься ні під водою, ні в повітрі. І ареоли зовсім не втратять чутливість, хіба що вони трохи знизяться, але через короткий час знову стануть колишнімия. Відновлювальний період зазвичай не перевищує 2 тижнів.

Ліпосакція

Під час ліпосакції з проблемних зон прибирається жирова тканина. Локальні відкладення жиру спочатку руйнують з допомогою ультразвукового або механічного впливу, після чого відсмоктують методом вакуумної аспірації.

Для кого

Ліпосакція призначається, якщо спортивні заняття або дієти не здатні вплинути на скупчення жирової тканини в окремих зонах. З її допомогою коректують контури тіла, а не худнуть. В ході 1 процедури видаляються значні обсяги жирової тканини – 5, 10, 12 і навіть більше літрів. Проте зазвичай так багато жирової тканини не видаляють, щоб уникнути можливих ризиків. Якщо у людини на животі є «шкірний фартух» або вона страждає ожирінням, то для вирішення подібних проблем однієї ліпосакції мало, тут фігуру потрібно коригувати комплексно.

Помилки щодо ліпосакції

Загальноприйнята думка відносить ліпосакцію до легких і простих процедур. Але це зовсім не так: операція йде довго і відрізняється складністю. До того ж ризик ускладнень досить високий. А щоб знизити його, клініку і лікаря для проведення процедури необхідно вибирати уважно. Кваліфікований хірург спочатку детально обстежить пацієнта, оцінить стан його здоров’я і розробить індивідуальну тактику лікування.

Ринопластика

Ринопластика – це операція по зміні форми носової перегородки і всього носа. Вона може виконуватися закритим способом (у носових ходах робляться маленькі надрізи, через які і виконуються всі етапи) або відкритим (невеликий надріз робиться на нижньому краю носової перегородки). У процесі ринопластики лікар оперує м’які тканини, перегородку, хрящі та кісткові утворення, змінюючи їх розміри і форму. Нерідко необхідна установка штучного матеріалу (біологічного або синтетичного) чи своєї хрящової тканини, взятої з ребер або вух. Зазвичай закритим способом виконують невеликі корекції, оскільки при відкритому легше контролювати процес операції.

Для кого

Ринопластика рекомендована в разі бажання або необхідності змінити природний розмір або форму носа. Особливо показана вона при порушеннях / утрудненнях носового дихання і для виправлення результатів втручань, які були раніше.

Помилки щодо ринопластики

Твердження, що після ринопластики у людини пропадає нюх, – це міф. Навіть якщо відразу після операції нюх стає трохи гіршим, через нетривалий час він повністю відновлюється.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...