5 ЛАЙФХАКІВ ДЛЯ МОЛОДИХ МАМ ВІД ДОСВІДЧЕНИХ МАТЕРІВ: ЦЕ БУДЕ КОРИСНО ВСІМ

Бути мамою складно, особливо вперше!

Як все встигати, не нервувати і залишатися життєрадісною в перші місяці життя дитини?

Допоможуть лайфхаки, які вже перевірили на собі досвідчені мами.

Годуємо грудьми

З годуванням грудьми не доведеться витрачатися на пляшечки, соски і підігрівачі, вставати посеред ночі, щоб приготувати суміш.

Прасування та прання речей

Якщо ви випрали речі і збираєтеся їх знову використовувати, навіщо прасувати? Бабусі кажуть, що прасувати дитячі пелюшки, наприклад, потрібно заради гігієни. Але лікарі б їм заперечили. Раніше, можливо, прасування речей і було необхідним, але сучасні порошки та пральні машини і самі справляються.

Приготування їжі

Багато жінок скаржаться, що з появою дитини в родині у них не виходить провести час з чоловіком. Досвідчені мами радять після роботи піти з коханим на кухню і разом наліпити пельменів або зробити котлети.

Спільне приготування їжі – прекрасний привід обговорити робочий день, посміятися, та й провести час.

Збираємося на прогулянку

Як швидко збирати малюка на вулицю?

Якщо дитині ще не виповнилося 6 місяців, використовуйте сліпи, комбінезони на кнопках. Ці моделі швидко знімаються і навіть заміна підгузника не стане проблемою. Ну, а дитині в такому одязі комфортно і тепло!

Як вибрати іграшку

Батькам хочеться порадувати чадо найкрутішими розвиваючими іграшками, але почекайте витрачати на це все гроші. Дитина в такому юному віці не бачить різниці між ложками і найбільш дорогими іграшками.

Малюк пізнає світ через предмети, які його оточують.

Поспішати з придбанням магазинних гаджетів точно не варто.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...