5 Кроків до щастя після розлучення. Частина II

5 Кроків на щастя після розлучення. Частина I

Отже, припустимо, ви злегка розібралися в собі. Це вже здорово, але не спокушайтеся. Одне тільки розуміння того «звідки ноги ростуть» у ваших проблем ще не означає, що вони миттю вирішаться. Тепер необхідно усвідомити дві речі:

Якщо «дракончика» дійсно виплекали рідні та близькі – не варто ні на кого ображатися. Повірте, вони щиро бажали і бажають вам добра.

Щоб позбутися негативних установок, необхідно працювати над собою.

Крок №2. Перестаньте сумніватися

Уявіть собі, що ви заглянули на інтернет сторіночку знайомств, де перед вами фотографії потенційних женихів: від щасливих бізнесменів спортивної статури до найпересічніших особистостей з пивним животиком і виразом очей а ля «мені від цього життя вже нічого не треба». Кого ви виберете для листування? Відповідь здається очевидним. Тим не менше, статистика показує, що більше половини жінок побояться написати першій категорії. А причиною всьому – невпевненість у собі: своєї зовнішності, особистих якостях. «Такий чоловік ніколи не зверне на мене увагу». На жаль, в житті все точно так само як і на наведеному в приклад сайті. Але таке ставлення до себе в корені не правильне.

Хочете змінити свою долю? Перестаньте думати про себе погано.

Вам здається, що ви занадто товста, стара, «сіренька» або не здатна на почуття, тому що хтось колись розбив вам серце? Але ж ви самі розумієте, що це відмовки, правда? Огляніться навколо, ті самі мачо дуже часто ведуть під ручку панянок, які вам і в підмітки не годяться. Єдина їх перевага – вони впевнені в собі!

Крок №3. Відпустіть невдачі

Згадайте найгірші відносини, коли вас зрадили або дуже образили, і постарайтеся відчути їх ще раз.

Задайте собі питання: «Чому я змирилася з цим?» Думали, що не варті більшого, що нічого кращого вам не світить?

Чи готові ви розлучитися з цими думками? Дайте волю уяві. Уявіть, що негативні установки йдуть від вас: в ліс, під землю, згоряють в полум’ї … Все, що завгодно.

Місце у вашій душі звільнилося. Подумайте і запишіть на листку паперу, у що ви повинні вірити, щоб знайти по-справжньому споріднену душу.

Ви прекрасні, ви гідні великої і взаємної любові!

Крок №4. Налаштуйтеся на позитив.

Після розлучення іноді здається, що вибратися з низки невдач неможливо. Щоб позбутися від таких думок, подумайте про те, що всі відносини, які вам посилала доля до цього дня, були потрібні лише заради того, щоб ви гідно оцінили того, єдиного справжнього чоловіка, якого ви ще обов’язково зустрінете.

Крок №5. Звільніть місце для нової любові.

Пам’ятайте, неможливо побудувати нові відносини, не завершивши старі. Ніколи не намагайтеся завести роман на зло «колишньому» або щоб забути його.

Позбавтеся від образ. Напишіть листи всім, з ким у вас не склалося. Розкажіть, що вас засмучувало, в чому чоловіки були не праві. А потім спробуйте поглянути на ситуацію очима своїх других половинок. І складіть таке ж послання собі, від їхнього імені. Само собою, посилати ці історії нікому не потрібно. Просто один раз прочитайте їх голосно вголос, а потім простіть їх і себе.

Викиньте з будинку все, що пов’язано з минулими романами: від старих листівок до постільної білизни, на якій ви спали. Пам’ятайте, минуле тягне нас назад.

Удачі!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...