5 корисних секс-гаджетів, які урізноманітнюють ваше подружнє життя

5 корисних секс-гаджетів, які урізноманітнюють вашу подружнє життя
Те, що з часом у людей , які довго живуть разом пристрасть згасає, на жаль, знають всі. Як би ми не хотіли продовжити палкі почуття, що накривають нас з головою в перші місяці, роки спільного життя з часом зникають. Але є безліч способів повернути колишню іскру або навіть запалити нову, ще більш яскраву. Один з таких способів – використання секс-іграшок.
1. Вібратори
Назва «вібратор» вже говорить сама за себе – це те, що вібрує. Його історія починається з 1882 року, коли британський лікар Джозеф Мортімер Гренвілл з метою лікування жіночої істерії винаходить електромеханічний медичний прилад, зовні дуже далекий від своїх сучасних побратимів. Зараз вібратори виготовляють з різною інтенсивністю роботи мотора, режимами і малюнком вібрації – від постійних ритмів до складного, переривчастого, немов мотор мотоцикла або ніжного, що нагадує морські хвилі. Вібратори можуть працювати повільно і чуттєво або жорстко і бадьоро. Іграшка повинна бути з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

2. Пульсатори
Ці іграшки з’явилися в 2013 році, коли компанія Fun Factory вивела на ринок серію Stronic – унікальні іграшки, у яких є мотор, в якому розташовані протилежні магніти. Завдяки їм іграшка може рухатися в зворотно-поступальних ритмах з різною швидкістю і режимах, що нагадують фрикції справжнього живого партнера. Те, чим не зможе похвалитися жоден вібратор. Поштовхи настільки інтенсивні, що іграшці немає сенсу допомагати руками – пульсатор все зробить сам: лягайте на спину або на бік, вводите іграшку, включіть в потрібному режимі і використовуйте руки для чогось іншого – поштовхи всередині і вібрація зовні забезпечить вам відмінний оргазм! Пульсатори працюють в різних режимах, причому не просто «швидше-повільніше», а з хитромудрим оригінальним ритмічним малюнком: румба, самба, навіть віденський вальс.

3. Мастурбатори
Мастурбатори – особливі пристрої, які доставляють чоловікам неймовірне задоволення за рахунок незвичайної стимуляції. Жінки купують їх своїм чоловікам, коли ті їдуть в довгі відрядження. Мастурбатори добре використовувати і для еротичного сюрпризу. Для цього створіть приємну атмосферу – розслаблююча музика, свічки, чоловік лежить на спині із зав’язаними очима. Почніть робити йому еротичний масаж. А потім дістаньте мастурбатор і використовуйте його згідно з інструкцією. Чоловік буде в захваті. Жінці при цьому не треба буде нічого активно робити – мастурбатор все зробить сам. Мастурбатори бувають повністю водонепроникні – можна відправитися з ним в душ. Корпус зроблений з 100% гіпоалергенного силікону, у нього бархатисто-м’яка поверхня.

4. Фалоімітатори
Цей вид секс-іграшок – найдавніший еротичний девайс, який існує стільки, скільки тисячоліть налічує цивілізація. Фалоімітатори підходять для тих, хто хоче робити все самостійно. Вони можуть бути маленькими і великими, але завжди віддавайте перевагу ергономічним моделям з якісного матеріалу, в ідеалі – стопроцентнго медичного силікону. Фалоімітатори можуть мати всередині обертові кульки, які посилюють чутливість, а за рахунок особливої ​​основи його можна кріпити практично на будь-які поверхні, що робить можливим безліч сценаріїв. Наприклад, коли фалоімітатор прикріплений до дзеркала або на стіні, жінка пестить чоловіка або робить мінет і при цьому використовує іграшку. Або є спеціальні трусики, які дозволяють зафіксувати фалоімітатор на лобку, що створює фантастичний простір для діяльності.

5. Ерекційні кільця
Це особливі кільця для посилення або подовження ерекції у чоловіків за рахунок перешкоди відтоку крові. Багато з них також створюють приємні відчуття у партнерки за рахунок особливих елементів. Наприклад, «любовний бутон», який в певному положенні може стимулювати анус. Завдяки кільцям акт стає довшим, а ерекція сильніша. Це сприятливо відбивається на ступенях задоволення від інтимної близькості.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...