5 АРОМАТІВ, ЯКІ ЗВАБЛЯТЬ БУДЬ-ЯКОГО ЧОЛОВІКА

Запахи мають величезну силу. З їх допомогою можна створювати настрій собі і керувати емоціями інших. Давайте розбиратися, як.

Аромат – це спогад, враження і … хімічні процеси в організмі. Якийсь запах може подобатися тільки тому, що під його акомпанемент з нами сталося щось приємне (не важливо, пам’ятаємо ми про це чи ні – наш мозок неодмінно підкаже і змусить вдихнути глибше).

Є ноти, які розбурхують, хвилюють і навіть збуджують майже всіх людей. Частина з них допоможуть зацікавити чоловіка з першого … подиху.

Ваніль пробуджує потяг

Її запах стимулює вироблення гормонів радості, змушує серце битися частіше і налаштовує на грайливий лад. Аромат ванілі допомагає досягти одностайності і внутрішньої близькості, відчуття «своєї людини» і тотальної довіри. До того ж більшість чоловіків – ласуни, і в хмаринці з ванілі жінка буде їм здаватися апетитною і привабливою. Кілька крапель в парфумах – і залицяльник буде готовий на подвиги.

Жасмин розпалює фантазію

Завдяки аромату жасмину жінка стає більш розкутою, чуттєвою. Цей запашний аромат нічної квітки на Сході часто додавали в парфумерні композиції, щоб спокушати шейхів і їх повірених. Він налаштовує на любовні пригоди, руйнує внутрішні бар’єри і дозволяє фантазіям розкритися.

Мускус збільшує чоловічу силу

Є думка, що жінка в збудженому стані виділяє легкий аромат, схожий на мускус. Спочатку компонент отримували з залоз тварин, але з гуманних міркувань тепер цю речовину замінили на синтетичний аналог. Однак репутації мускусу це не зашкодило – він як і раніше залишається потужним афродизіаком.

Кориця посилює чуттєвість

Запах цих прянощів стимулює потяг за рахунок посилення кровообігу. А також впливає на рецептори, що відповідають за сексуальне бажання. До того ж кориця робить жінку для чоловіка «смачною» і жаданою.

Іланг-іланг викликає ейфорію

Солодкий запаморочливий аромат цієї квітки з давніх часів визнаний розслаблюючим і таким, що призводить в солодку млість. У багатьох східних культурах ці квіти клали на подушки молодят – п’янкі нотки іланг-ілангу стимулюють сексуальну енергію, допомагають розслабитися, розбудити внутрішню інтуїтивну чуттєвість і насолодитися моментом.

Як використовувати аромати спокуси

Коко Шанель говорила, що парфуми треба наносити туди, куди хочете, щоб вас поцілували. Звучить, безумовно, романтично. Але якщо чоловік поцілує вас в парфуми, йому, як мінімум, буде несмачно. Тому, якщо мова йде про пристрасне побачення, краще уникати місць для майбутніх поцілунків.

Скористайтеся затишними куточками, де чітко відчувається пульсація. Наприклад, колінні згини. А також нанесіть невелику кількість на одяг і нижню білизну.

Ну і не обов’язково бризкати з флакона безпосередньо на себе. Щоб аромат огортав вас серпанком, натисніть на розпилювач 1-2 рази прямо перед собою і зробіть крок в утворену хмаринку. Запах буде делікатним і невловимим. Пахніть і спокушайте!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...