4 вправи для плоского животика

плоский животикЩоб отримати гарний плаский животик не потрібні ніякі стероїди як то дбол чи метандростенолон. Потрбіно лише бажання, наполегливість та час. Отож, 4 прості комплекси вправ, які допоможуть отримати гарний плаский живіт.

Робимо скручування

Як відомо, звичайні традиційні скручування виконуються на підлозі при піднятті верхньої і нижньої частин тіла.

Але для новачків потрібно виконувати скручування сидячи. Такі скручування робляться з найменшим зусиль і для ненатренованого живота будуть в самий раз.Найкраще ці скручування виконувати в тренажерному залі, де під рукою є спеціальний тренажер для їх виконання. З тренажером і тренером вам вдасться добитися солідних результатів.

Втягуємо живіт

Втягування живота в положенні стоячи називають ще вакуум стоячи. Ця вправа задіє як бічні косі м’язи живота (внутрішні та зовнішні), так і прямі м’язи.

Виконувати цю вправу краще всього перед дзеркалом, щоб бачити, як працює живіт. При цьому не можна забувати про правильне дихання: воно повинно бути рівним, не переривчастим, затримувати дихання не можна.

Вдих на втягуванні, затримуємося в такому положенні 5 секунд і опускаємо живіт. Втягування можна поєднати з підняттям грудей вгору і в сторони (руху взяті з техніки східного танцю).

Таку вакуумну вправу можна виконувати в положенні сидячи або лежачи. Ця вправа добре тим, що робити її можна і під час прогулянок, по дорозі на роботу і додому.

І пам’ятай, чим довше живіт буде втягнутим, тим більше будуть скорочуватися м’язи.

Піднімаємо ноги

Підйом ніг задіюють прямі нижні м’язи живота, а також повздовжно-поперекові м’язи. Ця вправа виконується на плоскій і твердій поверхні. Для її виконання вам знадобиться килимок.

Лягаємо на спину, витягуємо руки уздовж тіла або кладемо під сідниці і піднімаємо прямі ноги вгору. Видих робиться на зусиллі.

Початківцям цю вправу краще виконувати, піднімаючи злегка зігнуті в колінах ноги, щоб не травмувати область попереку.

Піднімаємо корпус

Традиційне тренування преса – це прекрасна вправа, яка задіює прямі м’язи живота. Новачкам краще розташуватися на підлозі. Піднімаючи корпус, спочатку відриваємо тільки лопатки, при цьому руки за головою, а лікті розставлені в сторони. Потім можна збільшити амплітуду підйому, тобто відривати повністю верхню частину тіла від підлоги, при цьому ноги повинні бути зігнуті в колінах.

Підготовленим дівчатам цю вправу можна виконувати на похилій лаві або степ-платформі, піднятої з одного боку, це підвищить навантаження. Новачки ж не зможуть підняти свою вагу при нахилі лави в 45 градусів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...