• Без категорії

4 способи заарканити олігарха

212Спосіб № 1

Біл Гейтс одружувався на менеджері з маркетингу Мелінді Френч, яка працювала в тій же компанії – Microsoft. Так само дуже вдало вийшла заміж Олена Батуріна – за московського мера Юрія Лужкова, коли вони разом працювали в Мосміськвіиконкомі. Власник Google – мільярдер російського походження – Брін також влаштував свою долю з інтеллектуалкой, яка, правда, працювала не в його компанії – Ганною Войчицьки. Ганна вивчала молекулярну біологію і навіть заснувала власну компанію 23andMe, яка досліджувала генетику.

Таким же чином чудово влаштували свої долі сотні наших і зарубіжних жінок. Висновок: стань красунею, розумницею з милою усмішкою на обличчі і сталевою хваткою в душі, влаштовуйся в провідні фінансові, інвестиційні, сировинні й інші монстри-корпорації, роби кар’єру, чекай свого шансу і не упусти можливості перетворити його на зоряну годину.

Запам’ятай, чоловіки люблять розумних і цілеспрямованих жінок, яких не так вже і просто укласти в ліжко, знаючих собі ціну і легко не здаючих власних позицій. Якщо дівчина виявиться ще і незайманою дівою, причому – натуральною, то це величезний плюс. Розбещені сексом олігархи трепетно ставляться до незайманих дівчат. Набиваючи собі ціну, не варто дуже відверто торгуватися і вип’ячувати свою невинність, та варто делікатно натякнути, що позбавлятися її з ким потрапило теж не будеш. Хай попітніє, позалицяється – більше цінувати буде. Що рідкісне – то дорого цінується. Що далося тяжко, то цінується вдвічі.

Спосіб № 2

Напередодні Різдва, 6 січня 2008 року, українська красуня, володарка титулу Міс Україна Олександра Ніколаєнко таки вийшла заміж за американського мільярдера 72 років від народження – близького друга Дональда Трампа. А новий російський мільярдер Мельниченко одружувався на Олександрі Кокотович, яка свого часу теж була королевою краси – Міс Югославія.

Чоловіки люблять титулованих красунь, саме тому така сильна і жорстока конкуренція серед дівчат за звання найзваблівішої і найпривабливішої. Перемогти в конкурсі краси – що може бути простіше і, одночасно, складніше? Тільки зуміти отримати зі свого швидко проходячого успіху максимальну користь і не продешевити.

Спосіб № 3

Останнім часом не так вже і модно бути співачкою або моделлю, хоча мінлива мода не перешкодила дуже успішно влаштувати свою долю колишній Екс-віагрі Вірі Брежневій. Також даний факт не перешкодив колишній фабрикантці Зорі пишно відгуляти факт вступу в шлюб з дуже спроможним чоловіком-олігархом. Тому, кар’єру співачки або моделі – це хороший козир в нелегкій справі підняття власної ціни на ринку наречених.

Проте сьогодні пішла мода на акторок і ведучих різних телепрограм. Швидше за все дана тенденція, як і попит на моделей з боку олігархів, протримається найближчі 10 років, тому – осмілюйся! Діставай акторську або журналістську освіту, пробивайся в маси – на екрани телевізорів. До речі, спорт – це теж відмінний трамплін для того, щоб з часом виявитися у рядах багатих і заміжніх щасливиць. Взагалі, будь-яка успішна діяльність привертає до жінки масу чоловічої уваги і захоплення, якщо, звичайно, не поводитися при цьому як синя панчоха.

Спосіб № 4

Перша дружина Абрамовича була геологом, а ось друга працювала стюардесою. І хоч звали її не Жанна, а Ірина, все ж таки мільярдер був настільки зачарований милою стюардесою, що 17 років пробув її вірним (майже) чоловіком. Про популярність стюардес як особливого жіночого класу ходять легенди, навіть був знятий відповідний фільм з Гвінет Пелтроу в головній ролі.

Стати стюардесою не так вже і складно: необхідне знання англійської, хороша зовнішність, вміння проплисти 300 метрів у воді (на випадок аварії), фізична підготовка. І все. Квиток щастя так і проситься в руки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...