4 шкідливих побутових прилади для вагітної

4 шкідливих побутових прилади для вагітноїПри словах «електромагнітні випромінювання» панікувати не варто навіть під час вагітності. Але пам’ятати про те, що багато побутових приладів випромінюють електромагнітні хвилі, які небезпечні під час вагітності, необхідно.

Врахуй, шкідливість електромагнітних хвиль залежить від потужності випромінювання, від тої відстані, на якій ти знаходишся від джерела випромінювання, і від того, наскільки довго це джерело впливає на тебе і твого майбутнього малюка. Які побутові прилади найшкідливіші і як вберегти себе і дитину, читай далі.

1. Мобільний телефон

Шкідливість мобільних телефонів не відома, але і нешкідливість ніхто ще не довів. Однак поберегти себе від шкідливих хвиль все ж варто.

Пам’ятай, що під час вагітності не варто занадто довго розмовляти по мобільному телефону, заміни його по можливості стаціонарним. Щоб обмежити тривалість випромінювання, використовуй навушники, bluetooth, гучний зв’язок, пиши смс, якщо можна замінити ними розмову.

Намагайся бути подалі від телефону, коли він пеленгує сигнал. Купи для телефону чохол і не носи мобільний на тілі, поблизу від «вагітного» животика. Найкраще, звичайно, носити мобільний в сумочці, але не з того боку, яка ближче до тіла. А на роботі чи вдома викладай його неподалік від себе.

Не бери в ліжко свого мобільного «друга». А якщо він все ж таки необхідний тобі в ліжку, то вимкни його на час сну.

2. Ноутбук і комп’ютер

Ноутбуки і комп’ютери – джерела небажаного випромінювання. Крім самих приладів, небезпечні ще й блоки живлення, мережеві розетки, силові шнури.

Ноутбуки особливо небезпечні для вагітних в тому випадку, якщо їх тримати на колінах. У будь-якому випадку, варто захистити животик від шкідливого випромінювання. Можна, наприклад, підняти ноутбук вище. Можна купити спеціальний захисний одяг для вагітних.

Під час роботи на комп’ютері уникай близького розташування блоку живлення і проводів. Подбай про те, щоб ноутбук і комп’ютер були із заземленням. Не став ноутбук під час роботи собі на коліна. Рідкокристалічний монітор менш шкідливий в порівнянні з іншими, краще його і використовуй під час вагітності.

3. Телевізор

І телевізор шкідливий все тими ж електромагнітними випромінюваннями, як і комп’ютер або ноутбук.

Не варто під час вагітності засиджується занадто довго за переглядом телепередач – для здоров’я мами і малюка краще прогулятися або почитати книгу.

Щоб убезпечити себе від шкідливого випромінювання, вибирай телевізор з низьким рівнем випромінювання, з рідкокристалічним екраном. Сідай на відстані як мінімум півтора метра від екрану. Вимикай телевізор, коли не дивишся його.

4. Мікрохвильова піч і гриль

Мікрохвильовка особливо небезпечна в той час, коли вона працює. Не варто відкривати дверцята печі до того, як вона вимкнеться. І перебувати вагітній біля мікрохвильової печі тривалий час також не рекомендується.

Щоб убезпечити себе від впливу шкідливих випромінювань, не стій поблизу працюючої мікрохвильовки. Якщо піч не потрібна, вимкни її з розетки. Все теж саме стосується і електрогрилів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...