4 простих секрети тривалих відносин

4 простих секрети тривалих відносинВсі ми бажаємо, щоб наші відносини можна було описати фразою: «І жили вони довго і щасливо». Адже ідеальний роман – це роман, який не закінчується. Нагадаємо вам, що потрібно робити, щоб завжди жити в любові і злагоді зі своєю половинкою.

  1. Підтримуйте почуття пристрасті

На жаль, тієї іскри, що з’єднала вас, недостатньо, щоб зберігати любов навічно. Багато пар забувають про неї в низці побутових і робочих проблем. Коли ваші щоденні розмови зводяться тільки до того, що б приготувати на вечерю і хто повинен викинути сміття, важко взагалі згадати слово «пристрасть».

Але ви можете зберігати колишнє збудження, додаючи щось нове у ваші стосунки. І для цього зовсім не потрібно витрачати багато грошей або планувати дивовижні відпустки.

Можна почати з додавання невеликого елемента, наприклад щотижневої прогулянки по нових місцях міста. Навіть така нехитра справа дасть вам нові теми для розмов і можливість складати спільні плани на майбутні тижні. Далі ви можете урізноманітнити походи: наприклад, велопрогулянки, поїздки за місто тощо. Головне пам’ятати ключові компоненти дій – новизна і цікавість.

  1. Слухайте більше, ніж говоріть

Уявіть, що ви прийшли додому з роботи із захоплюючими новинами, а ваш партнер, так і не відірвавши очей від телефону, у відповідь на емоційну розповідь просто пробурмотів: «Ага, чудово».

І другий варіант: ваш коханий відразу відкладає телефон, встає, обіймає вас зі словами: «Це ж чудово! Я знав, що в тебе все вийде. Давай відсвяткуємо це? »

Який варіант кращий – відповідь очевидна. Щоб у вашому житті був лише другий варіант, завжди пам’ятайте золоте правило: дійте по відношенню до інших так само, як ви б хотіли, щоб вони чинили з вами. Будьте до партнера уважні і слухайте його з захопленим інтересом, як хотіли б, щоб він слухав вас.

  1. Будьте готові йти на компроміс

Ви бажаєте піти на довгоочікувану прем’єру фільму, а ваш партнер втомився після виснажливого робочого дня і просто хоче відпочити вдома. У вас свій аргумент, у нього свій. Уміння вирішувати подібні проблеми – важливий інгредієнт для тривалих відносин.

Ви можете запропонувати варіант піти на нічний сеанс, а перед цим дати подрімати коханому пару годинок. Потрібно завжди шукати варіант, вигідний для обох сторін.

Якщо ваш партнер приніс в жертву свої інтереси заради ваших, не забувайте висловлювати йому вдячність, адже він зробив це, щоб вам було добре.

Існують глобальні питання, такі як заводити дітей чи ні, чи переїжджати в інше місто і тому подібне. Їх краще обговорювати до того, як брати на себе зобов’язання довгострокових відносин з людиною.

  1. Ставтеся до зобов’язань серйозно

Одного бажання продовжити відносини недостатньо. Ви повинні вжити заходів, щоб продемонструвати відданість вашому партнерові.

Але якщо один партнер робить всю важку роботу: приносить свої інтереси в жертву, вибачається, займається проблемами партнера, цікавиться його почуттями, в той час як інша половина не відповідає тим же, зусилля першого ні до чого не приведуть. Задумайтесь, а може, йому це і не потрібно?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...