4 ознаки швидкого розлучення

razvodПрочитайте цю статтю уважно і придивіться до себе або вашої половинки. Якщо будь-яка з ознак присутня, то потрібно щось вирішувати. Наші 4 ознаки швидкого розлучення допоможуть вам визначити, в якому стані знаходиться ваш шлюб.

1. Повна відсутність конфліктів 

Якщо хтось із подружжя, старанно уникає конфліктів, “спускає на гальмах” всі скандали, а раніше все було по-іншому, саме час бити тривогу. Ваш шлюб вже починає тріщати по швах. Емоції, навіть під час скандалу, можуть сприятливо позначатися на зміцненні шлюбу, байдужість же навпаки, призведе до розлучення.

2. Образи і сарказм

Якщо під час сварок і скандалів хтось із подружжя перестає тримати себе в руках, переходить на особистості і звинувачує іншого у всіх смертних гріхах, це погано. Негативні емоції після таких сварок залишаються ще довго в душі і обов’язково згадаються кривдникові при першій можливості.

3. Презирство і критика 

Якщо з боку одного з подружжя спостерігається презирство і критика, це може призвести до депресії і прихованих образ другої половинки. Це сприятливо на шлюбі не позначиться.

4. Прихований конфлікт

Потужним чинником, здатним порушити сімейну ідилію, може виступити наявність прихованого конфлікту. Пари, які надовго відкладають вирішення якогось конфлікту, ризикують так його і не вирішити, що може призвести до розлучення.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...