4 Основні причини плачу немовлят

плач немовлятДуже неприємно, коли ви чуєте плач свого малюка і не знаєте, що він хоче чи що йому потрібно. Оскільки немовлята не можуть спілкуватися вербально, дуже важливо для матері розуміти причину плачу дитини. Найчастіше маленькі діти плачуть з 4 основних причин. Зрозумівши, що це за причина, вам набагато легше буде визначити, в якої саме уваги потребує ваш малюк.

Дитині незручно.

Малюкові може бути тут незручно або неприємно з безлічі причин. Він може бути голодний, йому потрібно змінити підгузок, йому дуже жарко або занадто холодно, або ж він просто хоче, щоб його взяли на руки. Можливо, дитині потрібно відригнути, а, можливо, він втомився. Робіть все можливе, щоб визначити, чого хоче малюк: укрийте його теплою ковдрою, постарайтеся заколисати, дайте можливість відригнути або потримайте на руках.

Дитина перезбуджена.

Коли малюк плаче, бо не знає, що він хоче, це означає, що він перезбуджений. Таке часто відбувається з немовлятами до 3 місяців, які ще тільки звикають до нового оточення. Ви зрозумієте, що дитина просто перезбуджена, якщо ви вже випробували всі способи його заспокоїти, але він все одно продовжує плакати. У цьому випадку краще всього не втрачати терпіння і розмовляти з ним спокійним тоном, заколисуючи на руках. Можна спробувати нагодувати малюка, дати йому соску або постаратися вкласти спати.

Дитині боляче.

Якщо плач у дитини не такий, як звичайно, це може бути ознакою того, що у нього щось болить. Якщо плач супроводжується й іншими симптомами, зазвичай це означає, що дитина хвора. У нього може бути запор, симптомами якого є блювання та випорожнення з кров’ю. Або можлива грижа, коли в паху або трохи вище з’являється припухлість. У цьому випадку ви повинні негайно звернутися до лікаря.

Дитина захворіла.

Іноді діти плачуть тому, що вони хворі і погано себе почувають. У цьому випадку у нього може бути нежить або висока температура, і це не обов’язково щось настільки серйозне, як запор або грижа. Але якщо дитина млява, дихає насилу, дратівлива, якщо у неї шкіра змінила колір, на ній з’явився висип, якщо вона втратила апетит, якщо у неї занадто частий або занадто рідкий кал, або якщо температура тримається більше 5 днів або нежить більше 2 тижнів , проконсультуйтеся з лікарем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...