• Без категорії

4 головні ознаки того, що чоловік готовий одружуватися

4 головні ознаки того, що чоловік готовий одружуватися

Чоловіки і законний брак – поняття, в більшості випадків, несумісні. Однак, говорять, що іноді цих дурнів все-таки виходить затягнути під вінець. Для жінок, що турбувалися питанням, як наштовхнути свого коханого на пропозицію руки і серця, є дві новини, хороша і погана.

Хороша новина: можна перестати докладати зусилля.
Погана новина: тому що від вас нічого не залежить.

У чоловіків існує власний біологічний годинник, що оповіщає про їх готовність до створення “осередку суспільства”. На щастя для жінок, є декілька способів взнати, чи горить “зелене світло” у конкретного чоловіка.

Ось чотири ознаках того, що він готовий до одруження:

Він втомився від холостого життя. Згідно дослідженням учених, чоловіки внутрішньо готові до одруження, якщо їм починають набридати холостяцькі звички. В результаті опитування 2 500 чоловіків у віці від 17 до 70, без п’яти хвилин “одружених”, з’ясувалося, що всі вони раптово відчули себе не в своїй тарілці в улюблених барах, нічних клубах і інших злачних місцях, в які колись їх тягнуло із страшною силою. Багато хто признався, що останнім часом тільки прикидалися, ніби їм цікаво напиватися в компанії друзів, знайомиться з черговими красунями і тусити по нічних клубах, тоді як насправді їм хотілося тиші, спокою, затишку і стабільності.

Він фінансово незалежний. У чоловіків дійсно є власний біологічний годинник, проте працюють вони декілька по-іншому, ніж у жінок. Пріоритетним для чоловіків є отримання фінансової упевненості, “ґрунту під ногами”, ДО, а не після одруження. Якщо вашому обранцю не завжди вдається вчасно платити за квартиру, навряд він згодиться звалити на свої плечі додатковий вантаж фінансової відповідальності за сімома. Простіше кажучи, чоловік, який вам потрібен як супутник життя – доросла, самостійна людина, на допомогу і підтримку якого (не тільки фінансову, розуміє) ви завжди зможете розраховувати.

Він вирішив, що готовий до батьківства. Чоловік, швидше за все, внутрішньо готовий до одруження, якщо його раптово починають розчулювати чужі діти, він полюбив грати з нащадками своїх друзів, що приходять до нього в гості. Якщо ваш обранець не настільки прямолінійний, щоб так явно дати вам зрозуміти про свою готовність стати батьком, тіштеся думкою учених. Психологи стверджують, що будь-якому чоловіку хочеться стати батьком у відносно молодому віці, щоб бути в хорошій формі – встигнути удосталь поганяти з сином у футбол або навчити його рибалити. Вік, таким чином, досить сильно впливає на рішення чоловіка одружуватися.

Він називається бой-френдом, але поводиться як чоловік. Коли чоловік готовий до чарівного перетворення з бой-френда в чоловіка, він починає поводитися відповідно: будувати плани на майбутнє, знайомити вас з близькими друзями і родичами, продумувати сумісне життя. А вже якщо він не тільки пропонує вам переїхати до нього, але і виділяє полицю в шафі і дозволяє користуватися своїм комп’ютером – вважайте, що вам недовго залишилося чекати пропозиції руки і серця.

Якщо ви не упевнені щодо намірів свого улюбленого чоловіка, зверніть увагу на його поведінку і особливо на те, як він представляє ваше сумісне майбутнє.

Якщо він обіцяє подумати про одруження коли-небудь пізніше, але це “пізніше” так і не наступає, або відмовляється від будь-яких розмов про майбутнє, то, швидше за все, ваші перспективи стати його дружиною дуже туманні. Він просто не готовий. І, можливо, вам доведеться знайти того, чий “зелений вогник” вже горить в очікуванні любимої і єдиної.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...