• Без категорії

35 усмішок в годину – і чоловік ваш!

35 усмішок в годину – і чоловік ваш! Хочете спокусити чоловіка? Усміхайтеся йому не менше 35 разів на годину, і у вас все вийде, навіть якщо вам не дуже пощастило із зовнішністю і фігурою. Британські психолог Ендрю Тріс представляє цю і інші поради з області підкорення сильної статі. Вони можуть показатися дивними і навіть смішними. Але наука підтверджує їх ефективність.

Якщо ви побачили в барі або клубі чоловіка, з яким хочеться познайомитися, то не варто дуже старанно проявляти ініціативу. Хоч чоловіків і називають сильною статтю, але наполегливість жінок їх лякає. Він повинен зробити перший крок сам, або принаймні, думати, що він його зробив. А ви йому в цьому допоможете.

Безліч досліджень підтвердили роль помади в зав’язуванні відносин. Перше враження, яке жінка виробляє на чоловіка, значно посилюється в позитивному плані, якщо жінка вибирає правильну помаду. Величезне значення для чоловіка грає запах жінки. І мова не про який-небудь дорогий парфюм, а саме про природний запах тіла.

Фахівці з Університету до Нью-Мексіко з’ясували цікаву подробицю. Вони дослідники величину зборів танцівниць в стриптиз-клубі залежно від їх природних циклів. Виявилося, що танцівниці в період менструації збирають в середньому по 22 фунти в годину, що на 10 фунтів менше, ніж в інший період. Але якнайбільше заробляли стриптизерки, що знаходилися в періоді овуляції – по 45 фунтів в годину.

Дослідники припустили, що чоловіки реагують на запах тіла і пропорції талії і стегон, які трохи міняються під час овуляції. Цікаво, що коли чоловікам показували фотографії жінок знаходилися в періоді овуляції і не знаходилися, то сильна підлога вважала привабливішими перших!

Нарешті, ніщо так не впливає на чоловіка, як контакт ока в очі. Чим частіше жінка кидатиме на нього погляди, тим сильніше заб’ється чоловіче серце. А якщо ці погляди ще і супроводжуються усмішками – встояти просто неможливо. 35 усмішок в годину діють на чоловіка куди сильніше за найкрасивішу зовнішність, як з’ясувалося в ході досліджень. Навіть визнаним красуням не удавалося до такого ступеня полонити сильну стать, як дівчатам, які уміли красиво усміхатися.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...