30 переваг самотнього життя

2281. Вона може спати упоперек ліжка, завернувшися в рулон з ковдри, подпихнувши одну подушку собі під живіт, а другу – під голову. Коли чоловіків немає поряд, ми завжди так спимо.

2. Не прокидається в 4 ранку від визгу машинок Формули-1 в день прямої трансляції Гран-прі Австралії.

3. Вона може завести собі найменше відро в світі для сміття – і все одно воно завжди стоятиме напівпорожнім. Адже нікому заповнювати його пивними пляшками і тоннами кісток великої рогатої худоби.

4. Її кіт ходить по столах і ліжках з гордо піднятою головою, а не живе в дикому стресі і приниженні під диваном.

5. Сидячи на дієті, вона не відчуває танталових мук, відкриваючи холодильник. Найспокусливіше, що вона там знайде – півкіло пророщеного насіння полину для схуднення. І ніяких диверсій у вигляді розпусних сосисок, безсоромних пельменів і ковбасок-спокусниць.

6. Вона регулярно займається ранковою зарядкою, тому що ніхто не вирячиться на її стрибаючі груди, червоне лице і старі треніки. Можно посмотреть лечебную эротику онлайн на Ogli.org

7. Вона може слухати улюблену музику. На повну гучність, не тримаючи вираз обличчя, що напоготів покається, "що ти, що ти, звичайно ж, я теж не сприймаю цю музику всерйоз"

8. Може лазити по сайтах знайомств (просто так, з цікавості), не хвилюючись, що який-небудь надмірно просунутий користувач її в цьому викриє.

9. Вона пересувається по квартирі легко, не натикаючись раз у раз на громіздкі експонати будинку-музею Справжнього Чоловіка – сноуборди, дрилі, шини, косухи і ці, як їх … болгарки.

10. Перебуває в щасливій впевненості, що болгарки – це самки болгарів.

11. Вона може перед сном наносити на обличчя і тіло максимально смердючі субстанції, не піклуючись, які це лице і тіло будуть на смак, якщо хтось збереться їх черговий раз поцілувати.

12. Вона знає, що якщо в п’яту упився обрізок нігтя, то це свій рідний, іммуносумісний обрізок.

13. Узятий в туалеті зразок друкарської продукції (узятий по чистій випадковості, адже ми не читаємо в туалеті) буде милим жіночим журналом або на худий кінець мерзотним жіночим романом, а не каталогом мобільних телефонів за минулий рік.

14. Їй не дзвонить його мама.

15. Вона може підбирати на вулиці і приводити в будинок чоловіків і котенят.

16. При поломці комп’ютера вона викликає розумного, симпатичного і сором’язливого колишнього однокласника. Пригощає його чаєм, сидить на столі в короткому халаті, насолоджуючись його рожевіючими вухами. А не слухає місяцями про те, що це чоловіча робота, яку дехто зробить, як тільки буде час.

17. Вона перестає спізнюватися, тому що ніхто не заміряє час її зборів з секундоміром.

18. Приносячи додому квіти, хвилюється про те, скільки вони простоять, а не про те, як пояснити, звідки вони взагалі узялися.

19. Умивається, не мучившися сумнівами – чи правда, що всі чоловіки іноді пісяють в раковину.

20. При слові вечеря думає про ресторан, а не про супермаркет.

21. Чомусь абсолютно не цікавиться новими технологіями позбавлення від хропіння. І не придумує дипломатичних способів втілити ці засоби в життя.

22. Вона швидко і вправно міняє лампочку, без жодних роздумів про стратегічну помилковість своїх дій з погляду чесного розділення домашніх обов’язків.

23. Висить на телефоні скільки завгодно довго, не думаючи про те, що десь поряд в куточку плаче людина в безсилому бажанні кудись законектитися і щось викачати.

24. Ніхто не пере свої труси її 80-доларовим милом із зволожуючим маслом женьшеня.

25. Вона може їсти цукерки і на зло всьому світу кидати фантики за спинку дивана. Іноді нам жахливо хочеться це робити.

26. Вона невимушено приводить додому подружок, які мають нетактовність володіти третім розміром бюста при талії в 50 см.

27. Вона проводить собі епіляцію ніг в будь-якому місці квартири, а не тільки стоячи в разкоряку в тісній ванні з поганим освітленням.

28. Ходить голою без жодної задньої думки, сутулившися і не втягуючи живіт.

29. Вона взагалі куди менше готує, бреше і розшукує кришки від зубної пасти.

30. Може у будь-який час з приємністю помріяти про той прекрасний день, коли, нарешті, почне жити з чоловіком.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...