3 міфи про шлюб, які треба розвіяти до весілля

3 міфи про шлюб, які треба розвіяти до весілляА ви піддаєтеся шаблонному мисленню стереотипами? Якщо так, то ми поспішаємо розвіяти ваші міфи про весілля, поки ще зовсім не пізно.

Міф про шлюб №1

“І жили вони довго і щасливо…”

Саме цьому вчать нас діснеївські мультики, на яких виросло нове покоління сентиментальної працьовитої молоді. Ви пам’ятаєте, як закінчується кожна їх казка? Саме цією фразою. І чоловіки, і дівчата починають сприймати сімейне життя як вічний медовий місяць.

Як все насправді: чоловік приходить додому з роботи втомлений, а дружині не терпиться вийти в світ, але вона все одно готує йому вечерю.

Ця фраза змусила весь світ очікувати від шлюбу чогось феноменального і казкового. Але насправді все не так барвисто.

Мораль: шлюб – це важка праця 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Звичайно, в глибині своєї душі ви плекаєте мрію знайти свого принца, який буде любити вас такою, яка ви є. Але в шлюбі вам доведеться піклуватися про чоловіка, як і йому – піклуватися про вас. Так що ролі цілком рівнозначні.

Міф про шлюб №2

Ви думаєте, що ваші з чоловіком очікування від шлюбу повністю збігаються.

Ви в будь-якому випадку або думаєте про це, або щиро хочете, щоб все було саме так, чи прагнете досягти цього будь-якими своїми силами. Після того, як ви приймаєте рішення вийти заміж, дуже важливо розуміти, що з цієї хвилини ви потрапляєте в світ нездійсненних (найчастіше) очікувань.

Чому саме так: тому що не можна вимагати чогось від іншої людини. Вимагати можна виключно від себе. Адже ніхто вам нічого не винен, навіть зв’язавшись з вами узами шлюбу.

Улюблені фрази з цього міфу: «Мені хотілося …», «Я думала …».

У чому причина: з самого дитинства чоловіки і жінки малюють собі ідеальний шлюб і ідеальну сім’ю, ґрунтуючись на книгах, фільмах, оповідях дорослих. І до моменту заміжжя у кожного з пари сформувалося своє бачення сімейного життя як такого.

Мораль: перший рік після весілля – найважчий. Він оголює різкі розбіжності і показує гострі несподіванки. У кожному збережуться невисловлені очікування. Залишається тільки один шлях до вирішення труднощів: говорити на чистоту про те, чого ви хочете від життя після весілля. Бажано обговорити ці моменти до вступу в шлюб.

Міф про шлюб №3

«Мій чоловік стане моєю другою половинкою, доповнить мене, і ми будемо одним цілим!»

Ви, швидше за все, керуєтеся фразою «протилежності притягуються», яка заснована на фізичному тяжінні двох протилежних частинок. І в даній ситуації ви щиро вірите в те, що людина вас доповнить – додасть до вашого портрета нові плюси, викоренивши недоліки.

Як насправді: шлюб – це спосіб самовдосконалення і самовиховання. Він змушує нас йти вперед, ставати краще і досягати нових висот. І ви всього цього повинні домогтися самі, не покладаючи надії на свою другу половинку.

Мораль: ні шлюб, ні близька людина не можуть зробити вас як особистість єдиним цілим. Перестаньте думати шаблонами в дусі «ми створені одне для одного». Ви не повинні залежати від свого чоловіка. Кожен в подружжя – окрема, самодостатня і самостійна особистість. У зворотному випадку вам потрібно терміново боротися з комплексом неповноцінності.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...