3 ідеї для зимового інтиму

2201. Офіс

Якщо тобі не пощастило бути власницею окремого кабінету, для сексу ти можеш використати переговорну кімнату. Звичайно в таких кімнатах є все необхідне – стіл (для пози, коли жінка сидить на столі, а чоловік стоїть перед нею), стілець (для пози сидячої наїздниці), а в деяких випадках навіть диван. Потрібно тільки поклопотатися про те, щоб не робити дуже багато шуму – а то хіба мало, хто ще надумав затриматися на роботі увечері… Ще одним мінусом переговорної кімнати може стати те, що часто стіни таких кабінетів бувають напівпрозорими. Що ж, в такому разі доведеться понадіятися на успіх. А може у вас немає комплексів, і ймовірність того, що хтось стане свідком твоїх сексуальних втіх, тебе тільки ще більше розпалить?

2. Метро

Так-так, ти не недочула. Саме метро. Звичайно, ми не маємо на увазі сексуальні сеанси в годину-пік або сором’язливі обійми через одяг (хоча і в цьому є свої плюси). Ми пропонуємо вибрати більш відповідний час – перед самим закриттям метро, коли пасажирів вже практично немає. Подібний екстремальний досвід запам’ятається тобі надовго, а легке качання під час їзди може загострити приємні відчуття. Мабуть, єдиним мінусом може стати той факт, що на одній із станцій до вас можуть приєднатися попутники. Якщо не бажаєш бути застуканою зненацька, попроси свого хлопця визначати час на секс проміжками між станціями.

3. Ліфт

Секс в ліфті – улюблений сюжет еротичних фільмів. І влаштувати такий сеанс дуже просто. Достатньо зайти із з своєю молодою людиною в кабіну і натиснути на кнопочку зупинки ліфта. Тепер можна віддаватися пристрасті! Проте в такої ідеї є і свої мінуси. По-перше, не можна повністю віддатися емоціям (все-таки, стіни ліфта не залізобетонні, і звук відмінно проникає в під’їзд). По-друге, місця в кабіні все-таки замало для того, щоб можна було прийняти зручну позу. Якщо ідея з сексом в ліфті пристала тобі по душі, то пам’ятай, що час тут теж бажано вибирати такий, щоб більшість жителів під’їзду були на роботах і вам з молодою людиною не довелося б потім пояснювати сусідці з дев’ятого поверху, чому ви так надовго затримали ліфт.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...