3 чарівних способи для виконання бажань

3 чарівних способи для виконання бажаньВсім нам хочеться змінити життя на краще. Але недостатньо просто «хотіти», бажано, мріяти. А для втілення «мрій» можна використовувати наукові і навіть ненаукові методи. Спробуємо?

Що потрібно: гарний блокнот, графічний редактор на ноутбуці або доступ в інтернет; ручки, маркери, старі глянцеві журнали; фантазія і бажання змінити життя на краще!

Вибери заповітне бажання. У блокноті, редактора зображень або на спеціальному сайті запиши його в теперішньому часі на першій сторінці (не “Я хочу квартиру в Києві», а «Я володарка двокімнатної квартири на Позняках»). На кожному наступному розвороті книги бажань справа додавай картинки кожен раз, коли якесь зображення викликає асоціації або емоції, пов’язані з твоїм бажанням, а зліва – твердження, що характеризують картинку. Наприклад, на бажання «Отримати роботу бухгалтера в (підставте назву компанії вашої мрії)» можна приклеїти зображення усміхненої бізнес-леді. І доповнити твердженням: «Я з радістю приходжу на роботу кожен день». Кожен день приділяй книзі бажань 10 хвилин: уявляй собі, що бажання здійснилося, віддавайся у владу позитивних емоцій. Завершуй перегляд фразою: «Кожен день я живу своєю мрією і рухаюся до неї».

Підказки:

– Бажання повинно бути одне (так воно швидше виповниться);

– Книга повинна бути невеликою і красивою;

– З кожною новою картинкою бажання буде набувати чинності;

– На виконання бажання може знадобитися від кількох тижнів до кількох років.

Зошит 100 днів

Що потрібно: зошит, в якому не менше 100 сторінок.

На 100-й напиши своє бажання в теперішньому часі і в позитивній формі. На кожній сторінці зошита кожен день записуй кроки, які ти зробила для досягнення мети. На 100-й день бажання повинно виповнитися.

Підказка:

– Якщо в будь-який день ти нічого не зробила для досягнення мети, краще не залишати сторінку порожньою, а описати свій настрій або плани на наступний день.

Склянка води

Що потрібно: аркуш паперу, ручка, стакан води.

Напиши на аркуші паперу бажання (в позитивної формі, в теперішньому часі). Постав на лист повний стакан води. Гарненько потри долоні і уяви, як між ними формується згусток енергії. Розташуй долоні над склянкою, вимови про себе бажання, подумки уяви, що воно здійснилося, – і випий воду. Лягай спати.

Підказки:

– Багаторазове повторення допомагає бажанню здійснитися швидше;

– Всесвіт виконає бажання тільки за умови, що ти вдячна йому за все, що у тебе вже є (нагадай собі про це списком, написаним від руки на папері);

– За відгуками тих, хто випробував, позитивні зміни в житті ти помітиш вже через 21 день.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...