• Без категорії

27 тиждень вагітності

26 тиждень вагітності
Майбутня дитина

Органи слуху тепер настільки досконалі, що звуки зовнішнього світу стають частиною життя плоду. Сердцебиття матері – зараз для неї найчудовіша, найбільш заспокійлива музика на світі. І після народження малюк ще довго затихатиме у мами на руках, заворожений знайомими ритмами.

Розрізняє він і батьківські голоси – важливо, щоб були вони спокійними, доброзичливими.

Найсприятливішим чином в цей час діє на плід неголосна класична музика, а ось галасливі твори, за даними американських дослідників, дратують і пригноблюють його нервову систему.

Дитина займає всю порожнину матки, але поки що може міняти своє положення. Пушкові волоски все так само рясно покривають його тіло, ноги схрещені і підігнені, руки притягаються до грудей. Надбрівні дуги добре розвинені, з’явилися нігтики, правда, що не доходять поки до кінчиків крихітних пальчиків.

Вона уміє усміхатися, хмуритися. Як і раніше сильно страждає, якщо мати палить або знаходиться в приміщенні, повному тютюнового диму, якщо вона нервує. У хлопчиків відбувається опускання яєчок в мошонку (до цього вони знаходилися в черевній порожнині).

Майбутня мама

У цей період Ви дійсно можете почати відчутно набирати вагу. Надбавка маси відбиває природні зміни в організмі вагітної жінки.

Практично у кожної вагітної спостерігається збільшення розмірів і маси молочних залоз. В середньому маса грудей у невагітних жінок складає приблизно 200 грамів, а у вагітних середня маса молочної залози складає 780 грамів! У деяких вагітних на терміні 27 тижнів може почати вироблятися молозиво.

Пристойну частину набраної Вами ваги складають навколоплідні води і збільшений об’єм Вашої крові, про що вже мовилося раніше. Ну і накінецьо, не можна забувати про Вашого малюка і плаценту! В результаті виходить, що на власне жир доводиться лише нікчемна частина з Вашої вагової надбавки. В середньому, жінка набирає за всю вагітність 11 – 13 кг.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...