• Без категорії

Чим можна заразитися при оральному сексі і як цього уникнути

Чим можна заразитися при оральному сексі і як цього уникнути
Заразитися венеричними захворюваннями при оральному сексі легше, ніж при вагінальному, б’ють на сполох венерологи. Справа в банальній безпечності: люди наївно вважають, що цей вид сексу не так небезпечний. І сама думка використовувати презерватив при мінеті або плівку при кунілінгусі здається їм абсурдом. Які венеричні захворювання передаються при цьому виді ласк (всі основні!). Чому потрібно робити перерву, коли болить горло або зуб і чим небезпечне проковтування сперми – в нашому матеріалі.

Як правильно перевіряти партнера
Захворювання, що передаються статевим шляхом (далі – ЗПСШ), на жаль, належать до найбільш поширених захворювань в світі. І навіть високорозвинені країни не те що не відстають, а навіть випереджають країни третього світу за деякими показниками. І скільки б скептики не говорили про «незручність» і «ненадійність» презерватива, в даний час це єдиний засіб профілактики більшості ЗПСШ. Так, саме більшості, але, на жаль, не всіх. Тому дозволимо собі нагадати, що в інтимні стосунки безпечно вступати тільки з перевіреним партнером / партнеркою.

Перевіряти партнера потрібно двічі: одного мазка на ЗПСШ і аналізу крові на ВІЛ, сифіліс та гепатити недостатньо.
Багато захворювань місяцями не вдається виявити після зараження. При цьому людина заразний для оточуючих, а все його аналізи в нормі. Тому навіть з постійним і єдиним статевим партнером потрібно здати аналізи. І навіть при «чистих» результати ще півроку продовжувати «жити в презервативі». Потім знову здати аналізи, і тільки при повторних хороших результатах можна відносно сміливо знімати презерватив під час статевого акту. Так, ця схема пригнічує, але якщо ми хочемо себе максимально убезпечити, то це єдиний вихід. У всіх інших варіантах завжди залишаються ризики.

Чим можна заразитися при оральному сексі
Саме оральний секс через необізнаність населення найчастіше є шляхом передачі всіх ЗПСШ. Все тому що більшість вважає, що оральний секс і презерватив – це два несумісних поняття. Проте через оральні ласки передаються як класичні венеричні захворювання (сифіліс, гонорея, м’який шанкр, донованоз, лімфогранулематоз), так і вірусні (ВІЛ, гепатит В і С, герпес, ВПЛ, цитомегаловірус, контагіозний молюск), протозойні (трихомоніаз, кандидоз , короста, фтириаз або лобкові воші) і так звані нові ЗПСШ, викликані хламідіями і мікоплазмами. До слова, уреаплазмоз і гарднерельоз більшістю фахівців не відносяться до ЗПСШ, так як можуть спостерігатися і у дівчаток, які не живуть статевим життям. Уреаплазмоз і гарднерельоз відносять до бактеріальний вагіноз. Але і він може доставляти масу незручностей і проблем як при класичному, так і при оральному сексі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...