15 ЖИТТЄВО ВАЖЛИВИХ РЕЧЕЙ, ЯКІ ПОТРІБНО ПОЯСНИТИ СИНОВІ

Від всього вберегти дітей неможливо, вони все одно захочуть зробити власні помилки. Але є монументальні речі, яким потрібно навчити свого сина, щоб його помилки було менш болючими. Важливо, щоб і мама, і тато дотримувалися однієї точки зору і періодично нагадували синові про ці правила.

 1. Не існує жіночих і чоловічих домашніх обов’язків.

Ти повинен вміти подбати про себе і своїх близьких незалежно від того, є в будинку жінка чи ні. Готувати, мити посуд, прати і прибирати – мінімум, яким обов’язково потрібно опанувати. Це не соромно, це життєво необхідно.

 1. Тримай у будинку набір інструментів і навчися ними користуватися.

Потрібно вміти робити хоча б елементарний ремонт по дому: розкрутити кран, знати, де перекривається вода, як повісити полку, як зібрати меблі, як користуватися викруткою, як поставити розетку і т.д.

 1. Продовжуй вчитися завжди.

Школа і вуз – тільки мала частина знань, які може дати цей світ. Вчитися – це цікаво, це розвиває твій мозок, пам’ять, розум, це робить твоє життя більш цікавим і наповненим. Будь-яка обмеженість, впевненість в тому, що ти знаєш все на світі – гальмує тебе і призводить до деградації.

 1. Пам’ятай про презумпцію поваги.

Стався до кожної людини перш за все шанобливо. І тільки якщо вона явно довела, що не заслуговує твоєї поваги – зміни своє ставлення відповідно до ситуації.

 1. Якщо жінка говорить «ні» – значить «ні».

Жінки відмовляють не тому, що ти поганий або вони погані. Кожна людина, і ти в тому числі, має право відмовитися від будь-якого виду спілкування з будь-якою іншою людиною.

 1. Твоє життя – найцінніше, що у тебе є.

Ніякі розваги, бажання екстриму, дивні компанії, невдачі і проблеми не можуть стояти вище твого життя і безпеки.

 1. Користуйся презервативами – це твоя відповідальність і обов’язок.

Секс без презерватива – це небажана рання вагітність твоєї подруги, можливо – аборт, її підірване або покалічене здоров’я. Це хвороби, які передаються статевим шляхом. Це СНІД, від якого помирають. І це тільки твоя відповідальність.

 1. Чоловікам можна плакати.

Будь-якій людині можна плакати незалежно від статі і віку. Виражати емоції – це нормально.

 1. Батьки люблять і приймають тебе будь-яким.

Ми можемо бути шоковані тим, як ти розпоряджаєшся своїм життям. Але ти – наш син, і ми не кинемо тебе.

 1. Не вирішуй проблеми кулаками.

Умій постояти за себе і не доводити ситуацію до застосування насильства. Битися – це не круто. Пам’ятай, що твої дії не повинні виходити за рамки самооборони.

 1. Захищай слабких.

Допоможи тому, кому можеш і хто в цьому має потребу. Ти не перейдеш повз людину в біді, захисти дитину, старого, тварин. Піклуйся про навколишнє середовище.

 1. Не кидай сміття під ноги.

Чисті вулиці – турбота перехожих, а не двірника. Не хочеш жити на смітнику – не залишай сміття в недозволених місцях, ти ж людина не тільки прямоходяча, але і розумна.

 1. Жінка не повинна виглядати як модель з обкладинки.

І ти не зобов’язаний виглядати як модель. І ніхто не зобов’язаний. Кожен має право виглядати так, як хоче.

 1. Надійся тільки на себе.

Не чекай, що хтось зробить все за тебе, направить життя в потрібне русло, побудує кар’єру, забезпечить грошима. Розраховуй тільки на власні сили – вставай і роби.

 1. Відповідай за свої слова і вчинки.

Якщо ти вчинив нечесно – будь готовий визнати це і самостійно розбиратися з наслідками. Не видай друзів і рідних – інакше одного разу ти залишишся один і ні з чим. Нехай твої слова мають вагу і цінність: не давай обіцянок, що не виконаєш.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...