15 нових відкриттів про секс

15 нових відкриттів про сексОскільки секс незмінно залишається найважливішою сферою людських відносин, газета The Independent зробила зведення останніх відкриттів на любовному фронті. Нижче представлені 15 наукових фактів, якими поділилися учені.

1. Секс знімає стрес

Секс може бути кращим засобом для зняття стресу. "Статевий акт впливає на найважливіші психологічні функції організму", — вважає психотерапевт Стюарт Броди. Тим самим учені спростовують розхожу думку про те, що спортсменам необхідна статева стриманість перед змаганнями.

2. Протилежності не притягуються

Останнє дослідження 300 подружніх пар показує, що саме схожість характерів робить відносини стійкими.

3. SMS-флірт допоможе завоювати партнера

Розсилка SMS перетворилася на важливий інструмент спокушання, вважає психолог Режіна Лінн. Це особливо важливо для тих, хто уміє грати словами.

"Я — королева непристойних SMS", — гордо зізнається Анжела. За її словами, вона регулярно спілкується з коханим таким чином.

4. Нова точка насолоди

В блогах на зміну жарким обговоренням значення точки G в сексі прийшли розмови про точку PS. Якщо перша зона стимуляції знаходиться на передній стінці піхви в 5 сантиметрах від вхідного отвору, то точка PS розташована в глибині промежини, між геніталіями і анальним отвором.

Зона PS дуже чутлива сама по собі, а крім того, додає приємних відчуттів у момент стимуляції піхви або анусу, розташованих посусідству, вважає сексологія Керол Куїн.

5. Порно — не тільки чоловіча слабкість

Дослідження показують, що чоловіки і жінки в рівній мірі приходять в збудження протягом 30 перших секунд проглядання відео з сценами сексу. Тим, хто вважав проглядання порно шкідливою чоловічою звичкою, видання радить самим спробувати збудитися через дотик. Можливо, результат приємно здивує і багато жінок.

6. Головне — калібр

Дещо нове здатне розладнати деяких чоловіків і породити у них нові комплекси: виявляється, для 90% опитаних жінок товщина члена важливіша в питанні досягнення оргазму, ніж його довжина.

"Товщина може виявитися істотнішим показником, оскільки широка основа пеніса краще стимулює клітор, — міркує автор проведеного опиту Рассел Айзенман. — Такий член заповнює піхву і починає тиснути на клітор, приводячи його в збудження". Втім, і розміри члена не є "золотим ключиком" від дверей задоволення. Багато досліджень показали, що і вагіна пристосовується до індивідуальних особливостей пеніса, щоб відповідати його розмірам, заспокоює Айзенман.

7. Секс і телефон сумісні

30 відсотків чоловіків і 43 відсотки жінок вважають, що змогли б відповісти на телефонний дзвінок під час статевого акту. Але психологи радять вимкнути всі засоби зв’язку завчасно (якщо тільки Ви не глава держави) і почекати необхідну паузу після статевого акту, щоб не псувати враження від інтимного спілкування.

8. Гордість чоловіка — голос

Сексуальний голос чоловіка — застава залучення сексапільних партнерок. Цьому є еволюційне пояснення: велику частину людської історії аж до винаходу штучного освітлення саме голос був орієнтиром у виборі об’єкту інтимних відносин вночі. Принаймні, такого висновку дійшов професор психології лікар Гордон.

Його дослідження також показало, що чоловіки з сексуальними голосами як правило мають вузькі стегна і широкі плечі, що говорить про високий рівень вмісту в їх крові чоловічого статевого гормону тестостерону.

9. Чоловічий оргазм-обманка

Більшість чоловіків, також як і жінки, симулюють оргазм під час статевого акту. 52% представників сильної статі готові тим самим обдурити своїх обраниць тільки заради того, щоб зробити їм приємно, свідчить опитування, проведене Синтієй Джентрі.

Дослідник випадково знайшов це явище в процесі роботи над книгою "Чого бажають чоловіки в ліжку" і не приховує свого здивування.

10. Гарячість визначається генами

Прагнення людини вдаватися до сексуальних утіх в першу чергу визначається генами батьків. "Ми живемо в суспільстві, де клеймиться той, хто не випробовує постійного статевого ваблення, — пояснює експерт Річард Ебштейн. — Проте наше дослідження показує, що це обумовлено генетикою".

За цими даними, приблизно 30% людей мають підвищене сексуальне ваблення. Навпаки, 60% чоловіків і жінок не переживають особливої пристрасті до постійних статевих актів. І лише 10% дорослих експерти віднесли до тих, у кого рівень знаходиться в нормі.

11. Секс-лунатизм дійсно існує

Приблизно 5% дорослих людей мають досвід сексуальних дій уві сні, затверджує психолог Майкл Менген. За його словами, це може бути як мастурбація, так і повноцінний статевий акт, і як правило людина не пам’ятає того, що відбулося. "Ці люди (секс-лунатики) бояться спати в літаку", — додає Менген. На щастя, ця хвороба виліковна за допомогою терапії. Причинами секс-лунатизму є алкоголь, стрес і втома.

12. Секс утрьох оздоровляє відносини партнерів

По досвіду терапевта Джоя Девідсона, все більше пар вдаються до групового сексу для вирішення виникаючих сімейних проблем. На її думку, різноманітні причини можуть спонукати партнерів до цього.

"Можливо, один з партнерів випробовує ревнощі або його привертає сама можливість групового сексу і він хоче зробити його регулярним", — говорить Девідсон. Нарешті, до сексу утрьох може підштовхнути і виникле у партнерів відчуття фізичної або емоційної незадоволеності.

13. Секс з обрізаним партнером менш небезпечний

Дослідження 500 чоловіків у віці від 25 років показало, що обрізання значно знижує ризик передачі статевих інфекцій. Проте це не значить, що на обрізаний член можна не надягати презерватив, попереджає хірург, професор Джеффрі Шоутен.

14. Творчі люди успішніші в сексі

Учені виявили пряму залежність сексуальної привабливості від творчого потенціалу людини. Згідно статистиці, в житті артистів і поетів набирається в два рази більше любовних зв’язків, ніж в житті людей більш приземлених професій. Експерти бачать двояку причину цього: з одного боку, чоловіки в мистецтві володіють харизмою, а їх творчість викликає інтерес у жінок; з другого боку, вони ведуть богемний спосіб життя і, отже, більш сприйнятливі до сексуальних імпульсів і можливостей.

15. Партнера вибирають за перші три секунди

Виявляється, що вираз "з першого погляду" характеризує не тільки сильне любовне відчуття, але також і сам процес вибору сексуального партнера. Проаналізувавши 10 тисяч випадків чоловічого і жіночого вибору партнера для сексу, учені дійшли висновку, що більшість людей ухвалювала рішення практично миттєво.

"Головні критерії відбору це вік, вага і особа (претендента на сексуальні відносини), — пояснює психолог Роберт Курцбан. — Тип віросповідання, рівень освіти або наявність відчуття гумору відходять на другий план".

Це пояснює розхожу думку, що людині подобається один тип статевих партнерів, але у результаті свій вибір вони зупиняють на іншому.

Джерело: www.sex-news.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...