15 фактів про вагітність, які вам ніхто не розповість

15 фактів про вагітність, які вам ніхто не розповістьВагітність – це по-справжньому диво. Ви даєте життя людині, яка буде маленькою копією вас і вашого коханого. Крім того, ви будете любити цього чудового карапуза до кінця своїх днів. Що може з цим зрівнятися?

Однак перш ніж ви вперше отримаєте можливість притиснути до грудей свою дитину, у вас в наявності буде дев’ять місяців, щоб звикнути до думки про материнство, дізнатися якомога більше про дітей та педагогіку, прийняти той факт, що скоро ви станете батьками. А в той час як ваші мама і бабуся, свекруха і тітки, друзі і знайомі будуть задаровувати необхідними порадами та дитячими речами, ми поділимося з вами тими фактами, які ви навряд чи дізнаєтеся від оточуючих.

Для цього ми поспілкувалися з жінками, що недавно народили і попросили розповісти, про що вони хотіли б дізнатися ДО того, як завагітніли:

 1. Раптово ви почнете помічати вагітних людей скрізь і всюди.
 2. Вам почнуть снитися по-справжньому дивні і божевільні сни. Раджу вести записи, щоб була можливість згадати їх через роки.
 3. Люди безсовісно брехали, що я можу їсти скільки завгодно, а після вагітності все само пройде. Нахабна і жахлива брехня!
 4. Цілком імовірно, що у вас не буде ні нудоти, ні болю, ні тяжкості, нездужання чи дискомфорту.
 5. Ви почнете губити речі. Якось я втратила булочку, яку хвилину тому тримала в руці. Тільки ввечері я випадково виявила її у мікрохвильовці.
 6. Намагайтеся не чхати на третьому семестрі, інакше ризикуєте обмочитися в штани.
 7. Коли ви вагітні майже всі особи жіночої статі чомусь думають, що їм можна помацати ваш живіт.
 8. Повернувшись з роботи, приляжте на півгодини подрімати, і ви прокинетеся вже завтра.
 9. Дитина буде ворушитися і гикати, і ви будете відчувати це. Якщо малюк перестав рухатися і ви близькі до паніки, випийте склянку холодної води і він почне рухатися як ніколи раніше.
 10. Відразу після пологів буде дуже незвично відчувати «відсутність вагітності».
 11. Тяга до певних продуктів теж проявляється далеко не у всіх.
 12. Весь другий триместр ви будете виглядати як «майже вагітна». Ніхто не буде поступатися місцем у транспорті, пропускати в черзі до лікаря або притримувати двері через невпевненість: ви вагітні або просто дуже повна?
 13. Робіть знімки і записуйте все, що з вами відбувається під час вагітності. Як правило, всім подобається повертатися у спогадах в ті часи, а записи і фото зможуть вам у цьому допомогти.
 14. Гази, гази і ще раз гази. Дуже багато метеоризму.
 15. Ваша фігура ніколи не стане такою ж, якою була до вагітності. Просто змиріться з цим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...