14 найпопулярніших хобі чоловіків – як ставитися до захоплень чоловіка, і чи можуть вони зруйнувати відносини?

14 найпопулярніших хобі чоловіків - як ставитися до захоплень чоловіка, і чи можуть вони зруйнувати відносиниУ кожного чоловіка є свої захоплення – один кожні вихідні тікає на риболовлю, другий запихає кораблики в пляшки, третій випилює лобзиком, а в перервах стрибає з парашутом. На перший погляд, всі ці захоплення, більшістю своєю, цілком нешкідливі. Але як показує життя, багато сімейних човнів йдуть на дно через чоловічі захоплення. Які хобі чоловіка можуть бути небезпечні для відносин, і що робити?

Популярні захоплення чоловіків

14 найпопулярніших чоловічих хобі і захоплень – а чим захоплюється Ваш чоловік?

Чоловічі захоплення можна умовно розділити на декілька категорій: нешкідливі, що загрожують здоров’ю, спустошувальні сімейний бюджет, руйнують стосунки. Розбираємося в найпопулярніших видах хобі і рівні небезпеки …

 1. Екстремальні «адреналінові» захоплення

До них відносяться стрибки з парашутом, скелолазіння, автогонки, сплави по бурхливих річках на байдарках та ін. Рівень фінансової небезпеки для сімейного бюджету залежить від ступеня захопленості (раз на рік на свята або кожні вихідні і «щоб все по вищому розряду, включаючи спорядження» ) .Семейному щастю такі захоплення можуть нашкодити тільки в кількох випадках – якщо дружина постійно ображається, що її «знову не взяли з собою» і постіль буде холодною, якщо грошей йде дуже багато, якщо дружина втомлюється від безсонних ночей біля телефону («живий там мій дорогий … »). Хвилювання дружини, варто відзначити, небезпідставні – ребра, ключиці і ноги ламаються нерідко.

 1. Полювання

Міські жінки не завжди здатні оцінити таке хобі. Сама думка про вбите «звірятко» викликає жах, а рушниця має право висіти на стіні тільки як елемент декору. Звичайно, спокою в будинку, де чоловік – мисливець, а дружина – ревний послідовник «Грінпісу», не буде.

 1. Баня

Цілком невинне і навіть корисне для здоров’я «хобі», якщо банний день раз на місяць з друзями не перетворюється на банні вихідні щотижня з багатогодинними «запливами» і наслідками у вигляді аромату чужих духів на улюбленій щетині.

 1. Риболовля

Захоплення невинне, розслабляюче і навіть знімає стрес, і багато сучасних дружин із задоволенням поділяють дане чоловікової захоплення. Що може бути краще, ніж вихідні біля річки разом з чоловіком, тихий плескіт весел, риба на вогнищі … Інша справа, коли чоловік катається на риболовлю кожні вихідні в «гордій самоті» або за схемою «рибалка – це для мужиків», а у спійманої їм свіжої риби чомусь зябра не червоні, і «гачок» часом доводиться відмочувати у місцевому КВД.

 1. Американський футбол

Цю чоловічу пристрасть не перебити нічим. Навіть якщо ви купите супер-еротичну білизну і станцюєте чоловікові стрип-танець на столі, він вас не помітить – «ну футбол саме, Зін!». Хоббі класичне і невинне. Якщо, звичайно, чоловік не літає за своєю командою по всьому світу. Варіантів небагато – змиритися, почати вболівати за команду разом з ним, знайти хобі для себе, щоб не було так сумно.

 1. Моделювання

Тобто, створення з нуля моделей корабликів, автомобілів тощо. Чим би «дитя” не тішилося, як говориться. Необразливо, що не накладно, умиротворююче. Вся квартира завалена? Даруйте друзям. Або продавайте (гроші зайвими не бувають).

 1. Більярд

Відмінний спосіб «розрядки» для чоловіка. Само собою, мало якій дружині сподобається, що чоловік щовечора після роботи заганяє кулі по лузах в чужій компанії. Але вихід завжди є: більярдний стіл можна поставити вдома. І грати разом з чоловіком (якщо місце дозволяє). Якщо ж чоловік принципово відмовляється від такої покупки, і продовжує зникати вечорами, значить, список його захоплень істотно розширився.

8. Карти

Нешкідливим дане захоплення може бути тільки в двох випадках: якщо чоловік грає в карти в дружній компанії у свята або з дружиною «на роздягання». У всіх інших випадках, на жаль, карти ведуть до зубожіння сім’ї та розлучення. Причому, незалежно – в інтернеті «розписувати пулечку» або за реальним картковим столом. Карти затягують, програші дратують, виграші дають помилкову надію. Якщо карти витісняють з реального життя чоловіка, підсумок завжди плачевний – розставання.

     9.Блогінг, письменство

Не забирайте у чоловіка таку віддушину. Дане хобі, як правило, не несе родині ніякої шкоди. Письменство, безумовно, затягує, і іноді тарілку з вечерею доводиться нести чоловікові прямо до комп’ютера, але зате це ідеальний спосіб, щоб зняти стрес, виплеснути емоції, поділитися зі світом своїми думками. Якщо вам прикро – заведіть свій блог теж або зареєструйтеся на одному з літературних сайтів. Вб’єте відразу двох зайців.

 1. Програмування

«Любителі кодів» – це практично інопланетяни. І якщо ви вийшли за такого інопланетянина заміж, значить, налякати вас червоними очима, нічними «пильнуваннями» за комп’ютером і захопленими розповідями про нову програму – неможливо.

 1. Соцмережі, комп’ютерні ігри

Одним словом, віртуальна реальність. Якщо обоє з подружжя поглинені віртуальним світом, і цілком мирно співіснують при цьому – все нормально (до пори, до часу, звичайно). Якщо ж дружина змушена «кувати» в реальному світі на самоті, чекаючи свого чоловіка то з чергової «стрілялки», то з соцмережі, то скандали неминучі. Віртуальна реальність може затягнути настільки серйозно, що не допоможе навіть психолог. Тому таке хобі краще відразу замінювати іншим – реальним і, бажано, спільним.

 1. Колекціонування

Про психологію колекціонерів написано чимало статей. Колекціонування – пристрасть і одержимість, яка може пройти з часом, перерости в іншу пристрасть або розорити вщент. Чоловік збирає етикетки від сірникових коробок або рідкісних метеликів? Причин для хвилювань немає. Збирає рідкісні автомобілі? Якщо дохід дозволяє – чому б і ні. Збирає раритетні предмети, спустошуючи і без того скромну сімейну скарбницю? Пора поговорити по душах. Колекціонування на шкоду родині рано чи пізно призведе до сварок.

 1. Спорт

Здорове, корисне, відмінне хобі. Якщо, звичайно, ви теж займаєтеся спортом, якщо ви з чоловіком встигаєте повечеряти разом хоча б раз на місяць, якщо цей спорт (наприклад, бодібілдинг) не заважає вашому інтимному життю.

 1. Приготування страв

Можна сказати сміливо – вам з чоловіком пощастило. Тому що вас завжди смачно нагодують, вам не треба стояти біля плити, а сама плита для чоловіка набагато цікавіше, ніж лазня, полювання та риболовля разом узяті.

Як реагувати на чоловічі захоплення, щоб вони не зруйнували сім’ю – поради жінкам

Хобі чоловіка – це його тестостерон. Радість, випробовувана великою «дитиною» від його захоплень, необхідна для його особистої гармонії і гармонії в родині (мова, звичайно, про нешкідливі захоплення, що не несуть реальної загрози сім’ї). Хобі – це і розвантаження нервової системи, що теж іде на користь вітрила сімейного човна. А також хобі – це підвищення самооцінки, що сприяє просуванню по кар’єрних сходах і поповненню сімейної казни. Тому перш ніж ставити ультиматум «Я чи хобі», слід подумати – а чи так вже воно заважає особисто вам.

Вам не подобаються його екстремальні захоплення? Відправляйтеся разом з ним – адреналін на двох завжди зближує. Екстрім вас не надихає? Відправляйтеся в якості його особистого репортера. Заодно поповните сімейний архів новими цікавими знімками.

Кожен його «похід» в лазню або поїздка на риболовлю змушує вас нервувати? Ревнощі гризуть зсередини, підточуючи фундамент вашої довіри до чоловіка? А чи варто виносити чоловікові «вирок» заздалегідь і вселяти собі, що «скільки вовка не годуй …»? Якщо ваші тривоги засновані лише на штампах «так знаємо ми, навіщо мужики в баню ходять і на риболовлю їздять», то є сенс задуматися – а чи так сильна ваша любов до чоловіка, якщо ви дозволяєте собі не довіряти йому.

Зробіть спробу зрозуміти чоловіка і прийняти участь в його захопленні. Навряд чи він буде проти. Раптом вам сподобається його хобі настільки, що ви зможете ділити цю радість на двох. Та й роль «наставника» дружини, швидше за все, сподобається.

Не зациклюйтеся на його хобі. Згадайте про свої захоплення. Нема чого сидіти вдома і страждати на самоті, поки чоловік «робиться» в пейнтбол або строчить детективи, зачинившись на кухні – займіться собою. Самодостатність завжди позбавляє жінку від зайвих підозр, побоювань і майбутніх сімейних сварок.

Не пиляйте чоловіка кожен раз, коли він повертається з відпочинку своїми ревнощами. Якщо чоловіка вдень і вночі «викривати» у зраді, то рано чи пізно він подумає – «Треба хоч раз зрадити, набридло отримувати за те, чого не робив».

І пам’ятайте, що від наших жіночих примх, захоплень і слабкостей чоловіки теж не завжди в захваті. Але терплять. З усіма недоліками. Тому що люблять.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...