13 причин сказати «спасибі» своїй старшій сестрі

13 причин сказатиСестра – один з найближчих і важливих людей в твоєму житті. Ви сто відсотків часто сварилися (а може і билися) в дитинстві, але нікого ближчого в твоєму житті просто немає!

Пропонуємо згадати найкращі моменти, пов’язані з твоєї улюбленої старшою сестрою.

Розуміння

Старша сестра – твоя найкраща подруга, а між вами існує свій власний таємний світ. Подякуй її за те, що вона дійсно розуміє тебе з півслова, підтримує і вміє зберігати секрети.

Першопроходець

Старша сестра перша відчула на собі гнів батьків за пропущені уроки, недостойного бойфренда і пачку сигарет в джинсах.

Повір, після її витівок батьки стали відноситься до твого життя з великим розумінням і повагою.

Суперництво

Саме життя зі старшою сестрою виховало в тобі дух боротьби і чесного суперництва. Завдяки цьому ти дізналася, що завжди потрібно прагнути стати краще.

Музика

Пам’ятаєш часи, коли ти таємно пробиралася в кімнату до старшої сестри і вивчала її речі? А потім підглядала в її компі, плеєрі або телефоні, що та слухає?

Скільки чудових відкриттів вийшло – не злічити! А може, ти і зараз слухаєш щось з сестринських музичних «подарунків».

Танці до упаду

Ти в усьому намагалася повторити свою старшу сестру. Саме вона навчила сексуально рухати стегнами і запалювати на дискотеках до упаду.

Навчання

В робочому столі твоєї сестри можна було завжди знайти всі потрібні підручники та зошити з вирішеними завданнями з геометрії. Твоє життя стало набагато простіше завдяки цьому.

Друзі

Тобі заздрили всі однолітки? Ще б пак, адже старша сестра познайомила зі своїми друзями, і ви завжди проводили час в компанії старшокласників.

Терпіння

Хто, як не вона, стане терпіти всі твої витівки, злість і агресію? Вона завжди заспокоїть і допоможе в скрутну хвилину, старша сестра навіть здатна замінити маму в проблемній ситуації і дати правильну пораду.

Довіра

Подякуй своїй старшій сестрі за те, що тільки з нею ти можеш по-справжньому без побоювання розкриватися – і довіряти їй абсолютно все.

Щедрість

Їй ніколи не було шкода ділитися своїми речами і косметикою.

Хоча говорила вона скоріше зворотне. Але тому, що ти брала без дозволу, а не тому, що вона скнара.

У глибині душі ти завжди знала: сестра тебе любить і зробить все для твого щастя і гарного настрою. І сміливо лізла в її шафу за черговою сукнею.

Прикриття

Тільки старша сестра здатна обдурити батьків так, щоб вони повірили. Вона завжди прикривала, коли ти бігала на побачення або в нічний клуб.

Оцінка

Тобі ніколи не доведеться соромитися старшу сестру і боятися її засудження. А якщо з тобою що дійсно не так – вона чесно про це перша скаже.

Нескінченна любов

З усіх людей на землі тільки твоя старша сестра здатна любити тебе так щиро й безкорисливо! Крім ваших батьків, звичайно.

Згадай всі кумедні історії з дитинства, шкільні казуси, ваші незабутні подорожі та веселі посиденьки ввечері – і обов’язково подзвони своїй старшій сестричці, щоб віддячити їй за все, що вона зробила для тебе.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...