12 травня 2013 — День Матері в Україні

den materiЧи знаєте ви, що кожен рік у другу неділю травня в Україні святкується День Матері. Крім України, у цей день відзначать це свято в Канаді, США, Японії, Китаї та багатьох європейських країнах.

Історія цього свята не велика, його відзначають не більше 100 років, але і це, погодьтеся, не мало. Своїм виникненням свято зобов’язане одній досить наполегливою панночці з штату Вірджинія, яка протягомтривалого часу писала звернення в усі можливі інстанції в США, наполягаючи на створенні свята на честь всіх матерів. Звалицю жінкуАнна Джервіс. Анна була вельми наполегливою і за два роки змогла «переконати» у своїй правоті багатьох чиновників. У 1910 році її ініціатива була прийнята. Незабаром і інші штати визнали це свято, гарна ідея швидко поширилася. Тепер вже складно знайти країну, в якій не святкується день матері, питання лише в даті.

У цей день діти готують своїм матусям привітання, і не важливо, скільки вам 4 роки чи 40 років якщо ваша мама жива, варто привітати її і нагадати, як сильно ви її любите. Поки що на Україні це свято не дуже популярне, тому ми вирішили написати про нього, в першу чергу для того, щоб нагадати бережіть своїх мам, любіть їх і обов’язково привітайте з цим чудовим днем.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...